ONINDER VIBRAČNÍ & ROTAČNÍ Barva: RŮŽOVÁ - FREE APP

Králičí vibrátor s nejlepším designem na světě. Byl testován na skupině 100 žen a poskytnutá známka je 9,9 bodu. Všestranná hvězda. S ONINDER RABBIT & ROTATION vám umožní, abyste si nemuseli vybrat jen jeden, takže se můžete soustředit uvnitř i vně zároveň! Ale nemusíte mít vždy stejný pocit, že?
5 540 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.3.2023
Možnosti doručení
Kód: D-232586
ONINDER VIBRAČNÍ & ROTAČNÍ Barva: RŮŽOVÁ - FREE APP

Detailní popis produktu

Králičí vibrátor s nejlepším designem na světě. Byl testován na skupině 100 žen a poskytnutá známka je 9,9 bodu. Všestranná hvězda. S ONINDER RABBIT & ROTATION vám umožní, abyste si nemuseli vybrat jen jeden, takže se můžete soustředit uvnitř i vně zároveň! Ale nemusíte mít vždy stejný pocit, že?

Kriticky chválený králičí vibrátor je světový unikát! ONINDER RABBIT&ROTATION, vyrobený z nejměkčího a pro tělo nejbezpečnějšího silikonu ve dvou úžasných nových barvách, je dokonalým dvoučinným masážním přístrojem, který vám umožní dosáhnout uspokojivého výsledku. Možnost současné stimulace bodu G a klitorisu vám umožní užít si silnou stimulaci a uvolnit všechny zadržované zábrany.

ONINDER RABBIT&ROTATION má deset vynikajících úrovní vibrací, které nabízejí širokou škálu možností orgasmu při různé intenzitě.

Díky technologii ROTATION a jejím dvěma synchronizovaným motorům se Onnder Rotation&Vibration pohybuje jako rozbouřené moře ve vašem těle

vibrační zajíček; Navrženo tak, aby udržovalo neustálý kontakt s klitorisem i během vašich nejdivočejších přírazů, se RABBIT & ROTATION ohýbá, aby poskytlo silné vibrace bodu G a zároveň vibrace klitorisu.

Způsoby hraní
Vložte vnitřní stimulátor bodu G do pochvy a položte vnější stimulátor klitorisu na klitoris. Zakřivená část stimulátoru zůstává na klitorisu a při každém pohybu se ohýbá.

Jaké hlavní vlastnosti má ONINDER RABBIT & ROTATION?

IPX7 voděodolný

 • Onder Rabbit & Rotation je vodotěsný (IPX7), takže si jej můžete snadno užívat kdekoli a snadno se čistí.

Neustálý kontakt s klitorisem

 • Flexibilní vnější rameno zajišťuje neustálý kontakt s klitorisem.

Dvojitá stimulace

 • Užijte si dvojité vibrace na bodu G a na klitorisu a zažijte smíšený orgasmus.

Pružné rameno

 • Vnitřní stimulátor bodu G lze upravit tak, aby odpovídal vašemu jedinečnému tvaru těla.

Aplikace Onnder

 • Odemkněte nové funkce ovládání hraček pomocí aplikace Onnder. Dotkněte se obrazovky smartphonu a změňte nastavení vibrací a intenzity, a to i na dálku.

Extrémně tichý - Nejvyšší hladina zvuku 55 dB vám umožní používat jej kdekoli a kdykoli zcela diskrétně.

Konečně přichází „aplikace“, která zlepší váš rok 2023: ONINDER.

Sociální síť erotických hraček

Proč ONINDER?

Najděte lásku s osobou, která je pro vás opravdu ta pravá, nebo zvyšte důvěru jako pár hraním na dálkové ovládání s Onnder Toys.

Onnder, co to je a jak to funguje

Stručně řečeno, ONINDER je APP, ve které se uživatel může spojit s jinými online profily, aby se spřátelil, rozšířil seznam kontaktů po celém světě a dokonce získal dočasné nebo trvalé partnery.

Oninder je aplikace, která vám umožní hrát sexuálně s lidmi v různých částech světa nebo zvýšit důvěru jako pár, stejně jako online seznamovací služba, která byla původně vyvinuta v Evropě pro evropský trh. Jsme si však jisti jeho popularitou a rozšířením do dalších zemí evropského kontinentu. Tato online služba je v současnosti dostupná v různých částech světa, včetně Latinské Ameriky a brzy také Asie.

Jak to funguje

Vytvoříte si profil na Onnderu a vstoupíte do bezplatného soukromého klubu.

Bezplatná registrace je běžný postup v seznamovacích aplikacích, protože je to něco, z čeho mají prospěch obě strany, jak firma, tak potenciální uživatel.

Po vytvoření bezplatného účtu můžete přistupovat k vyhledávání profilů ostatních uživatelů. Profily, které byly vybrány s ohledem na filtry, které jste předtím aktivovali při registraci.

Stejně tak, čím konkrétnější jsou vaše priority ohledně lidí, se kterými se chcete setkat, tím více příležitostí budete mít k úspěchu ve svém hledání. Na druhou stranu, pokud je vaše strategie spíše kvantitativní než kvalitativní, protože chcete mít na výběr širší spektrum.

Není povinné nahrát fotografii, takže můžete procházet s trochou soukromí a chcete-li i nadále vyzkoušet Onnder zdarma.

Spojte se na hlubší úrovni s novou aplikací ONINDER

Aplikace ONINDER, navržená k prozkoumání a posílení vztahů mezi páry, nabízí prostor ke hře, ať jste kdekoli.

Seznamte se s aplikací

Ovládání a hraní.

Onnder umožňuje zvýšit nebo snížit intenzitu vibrací. S multivibrací můžete udělat více: vybrat si mezi různými vibračními vzory nebo přepínat motory při používání dvoumotorové hračky.

Zahajte konverzaci

Oninder je platforma, která vám usnadňuje otevřeně a svobodně se vyjádřit ke svým touhám.

Řekněte svému partnerovi, co se vám líbí, a požádejte o to, co chcete, a to i v horku.

Tvorba vibrací

Používejte různé úrovně a křivky potěšení, které zvyšují nebo snižují intenzitu vibrací, popusťte uzdu své fantazii, zatímco vás aplikace překvapí neodolatelnými rytmy.

Láska pro opravdové MILOVNÍKY

Ať už jste na druhé straně místnosti nebo za oceánem, můžete sdílet potěšení se svým partnerem. Spárujte své hračky s aplikacemi obou telefonů, abyste mohli ovládat různé režimy vibrací, sexuálně vnímat kouzlo technologie.

Jaké herní režimy má Onnder?

 • Velká vzdálenost

Ovládejte potěšení svého partnera prostřednictvím aplikace ONINDER nebo je nechte ovládat vás, bez ohledu na fyzickou vzdálenost. S možností synchronizace vašich hraček, abyste cítili stejné pocity, slibujeme, že sex přes video nebo po telefonu už nikdy nebude stejný.

 • Veřejná hra

Použijte hračku s partnerem na různých veřejných místech a zjistěte, zda dokážete zadržet sténání.

 • Sólová hra

Sexuální hračky vám umožní zvýšit vaši sebeúctu a osobní štěstí. S naší aplikací, hračkou ONINDER a trochou fantazie, vám leží život u nohou tak dlouho, jak potřebujete.

 • Seznamte se se sexuálními hráči Oninder

Vzdálenost není problém. Pošlete ovládací odkaz příteli nebo požádejte sexy cizince, aby ovládli vaši hračku, pro nějaký sexy virtuální sex.

Ale mohu poznat nové lidi, kteří používají hračky ONINDER?

ONINDER není jen aplikace pro pár her, je to „sociální síť pro sexuální hráče“, která vás spojí s lidmi odkudkoli na světě.

Pokud jste si v minulosti chtěli hrát se svým partnerem nebo někým, koho jste neznali, museli jste mít fyzické místo setkání. V dnešní době existuje tolik možností, že je velmi snadné se ztratit a sexuální hráči, ke kterým máte blízko, nemusí mít stejný vkus jako vy.

Zde přichází ONINDER, platforma, která se snaží propojit sexuální hráče z celého světa díky algoritmům, které jsou zodpovědné za analýzu osobního vkusu každého uživatele.

Tvůrci této "sociální sítě pro sexuální hráče" ujišťují, že díky jejich službě "sexuální aktivita mezi uživateli erotických pomůcek značně vzroste". K tomu budeme muset zadat nějaké údaje a vytvořit si tak náš „Profil sexuálního hráče“.

Již víme, že ONINDER je aplikace pro sexuální hraní se svým partnerem nebo cizími lidmi a také sociální síť. Nyní pojďme mluvit o funkcích;

Dálkové ovládání přes váš iPhone nebo Android!

Naše erotické hračky Bluetooth se bezdrátově připojují k našim aplikacím.

Máte kontrolu

Dálkově ovládejte řadu hraček ONINDER z blízka nebo z dálky, ať jste kdekoli.

APP ONINDER

Hlavní funkce:

 • Místní ovládání
 • Textový/audio/video chat
 • Dálkové ovládání
 • Synchronizujte s vaší hudbou
 • Sex na dálku

Kompatibilní s:

iPhone/iPad Air/iPad Mini/iPod Touch iOS 11.0 a vyšší

Android 4.3 a vyšší s povoleným Bluetooth 4.0

Pojďme si promluvit o některých často kladených otázkách o aplikaci.

Jak mohu změnit své jazykové preference na Onnder?

 • Z nabídky v části „Nastavení“ můžete změnit jazyk aplikace. K dispozici ve španělštině, angličtině, italštině, němčině, francouzštině a portugalštině.

Co se stane, když mi byl Onnder omezen z důvodu věku?

 • Pro přístup k Onnderu je povinné být starší 18 let, aplikace omezuje její použití na nezletilé.
 • V případě chyby kontaktujte některého z moderátorů Onderu a oni si vyžádají potřebnou dokumentaci k potvrzení, že jste plnoletí.

Mohu smazat chatovou zprávu?

 • Ano, zprávy z chatu můžete smazat, aby je druhá osoba neviděla.

Jak mohu zablokovat uživatele?

 • Chcete-li zablokovat uživatele, musíte zadat profil, který chcete zablokovat, a zablokovat jej odtud. Zobrazí se okno, ve kterém budete muset zadat důvod, aby moderátoři Oninder mohli přijmout příslušná opatření.

Mohu posílat zprávy kterémukoli uživateli, který je součástí Onderu?

 • Odpověď je skutečně ANO, můžete posílat zprávy každému uživateli, který je součástí komunity Oninder.

Jak mohu smazat svůj účet?

 • Svůj účet Onnder můžete smazat z nabídky v části „Nastavení“.

Je Onnder volný?

 • Onnder je zcela zdarma, stačí si stáhnout aplikaci dostupnou pro ANDROID A IOS.

Kdo může Onnder používat?

 • Oninder je aplikace pro všechny typy publika nad 18 let.

Mohu používat Onder bez registrace?

 • Ano, budete moci používat Onnder lokálně, ale nebudete mít přístup k vyhledávání lidí, chatování, videohovorům nebo ovládání cizí hračky.

Objevte naše webové stránky www.oninder.com s návodem na instalaci aplikace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vyzkoušejte nejnovější erotickou revoluci s ONINDER EGG - nejvýkonnějším vibračním vajíčkem s dálkovým ovládáním na trhu. S naší aplikací ONINDER si můžete užít nekonečné potěšení kdykoli a kdekoli. Prostřednictvím našeho ergonomického tvaru, silných vibrací zaměřených na bod G a vodotěsného designu se budete cítit jako by vám váš milenec poskytoval tu nejosvícenější rozkoš. Navíc s naším extrémně tichým designem můžete být diskrétní kdykoli a kdekoli. Odemkni své tajné touhy a objev nové způsoby sebepotěšení s ONINDER.

Podobné produkty

Womanizer LELO Sila Cruise Sonic Waves stimulátor - AQUA
Doprava zdarma
4 398 Kč
Skladem (>5 ks)

Zjistěte více o svých nejniternějších fantaziích se SILA™ Cruise, ideální volbou sexuální pro...

D-230979
SATISFYER PRO 2 VIBRAČNÍ 2020 EDITION
Doprava zdarma
1 388 Kč
Skladem (>5 ks)

Dosáhnout více a intenzivnějších orgasmů. Vibrace nové generace Satisfyer Pro 2 stimulují...

D-218446
Womanizer Ritual Shushu nová generace CLITORIAL. Barva: černá
Doprava zdarma
1 239 Kč
Skladem (>5 ks)

Úžasné klitorální orgasmy! Rituál Shushu představuje zcela novou inovaci pro ženy. Úchvatná...

D-225032
Womanizer SATISFYER Love succionador. Barva: breeze copper
Doprava zdarma
1 196 Kč
Skladem (>5 ks)

Pryč jsou dny, kdy jste se museli snažit dosáhnout svých cílů v oblasti orgasmické rozkoše....

D-226762
Cestovní Womanizer SATISFYER Pro Traveler
Doprava zdarma
1 292 Kč
Skladem (>5 ks)

Ať už cestujete po světě, nebo jste spokojeni doma, Satisfyer Pro Traveler je ideální společník -...

D-215539
Womanizer Calex Climaser. Limitovaná edice. Barva: červená
Doprava zdarma
1 147 Kč
Skladem (>5 ks)

Dokonalá kombinace elegance, ženskosti, technologie, sání a především potěšení. Intenzivní...

D-224941
Womanizer LELO Enigma Cruise Dual stimulation SONIC masážní Deep. Barva: růže
Novinka Doprava zdarma
4 778 Kč
Skladem (>5 ks)

ENIGMA™ Cruise vybavena technologiemi Cruise Control™, která zajišťuje, že nedojde k poklesu...

D-231337
Womanizer LELO stimulátor klitorisu SONA Cruise Cerise
Doprava zdarma
2 439 Kč
Skladem (>5 ks)

Pro většinu žen je sexuální rozkoš stejně důležitá jako cesta. SONA Cruise stimuluje celý...

D-213744
Womanizer stimulátor klitorisu s vibračním jazykem. 10 režimů
Doprava zdarma
1 262 Kč
Skladem (>5 ks)

Malý, ale elegantní a výkonný stimulátor je velmi hravý a obsahuje 10 různých režimů stimulace...

D-227252
Womanizer LELO Enigma Dual stimulace SONIC masážní DEEP černý
Doprava zdarma
4 623 Kč
Skladem (>5 ks)

Nikdy se nespokojíme, proto musíme vždy udělat něco navíc, abychom nabídli něco skutečně z jiné...

D-228120
Womanizer Vibrační stimulátor klitorisu SATISFYER Layon 4 Sweet Sensation
Doprava zdarma
1 220 Kč
Skladem (>5 ks)

Tvrdá textura a objemný, zaoblený konec Little Wand obsáhne celý váš klitoris a lze jej umístit...

D-227297
Womanizer SATISFYER Luxury Pret a Porter
Doprava zdarma
2 726 Kč
2 955 Kč (–8 %)
Skladem (>5 ks)

Pružný a elegantní kroužek z mimořádně měkkého tekutého lékařského silikonu obklopí vaši kuličku...

D-220923
Womanizer OHMAMA stimulátor klitorisu - Dragon
Doprava zdarma
1 058 Kč
Skladem (>5 ks)

Womanizer na klitoris s nevinným vzhledem, ale neměla by sis být tak jistá. Tento rozkošný drak...

D-229767
Womanizer intenzivní stimulátor klitorisu. 10 sacích a lízacích programů. Barva: modrá
Doprava zdarma
1 176 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento stimulátor klitorisu se super jemným dotykem, 10 sacími a 10 lízacími režimy a možnostmi,...

D-230638
SATISFYER sweet treat spinnator brown. Barva: růžová
Doprava zdarma
1 196 Kč
Skladem (>5 ks)

Dopřejte si zcela nový pocit. Měkká silikonová žebra vzrušují klitoris s jemnou, ale pevnou...

D-223982
Womanizer LELO Sila Clit Stimulating - AQUA
Doprava zdarma
3 932 Kč
Skladem (>5 ks)

Přístroj SILA™, inspirovaný nejslavnějším masážním přístrojem na klitorisu na světě, vám umožní...

D-225672