Články, recenze, testy, zkušenosti

Co všechno v našem Blogu najdete?

Masturbátory

realistický masturbator vagina FEEL VICTORIA JUNE

Masturbátory jsou něco více než jen sexuální hračky. Jsou to nástroje pro objevování vlastní sexuality, pro získávání nových zkušeností a pro zlepšování kvality našeho intimního života. Věříme, že každý si zaslouží mít přístup k informacím a produktům, které mu pomohou dosáhnout těchto cílů.

V našem blogu se budeme zabývat všemi aspekty masturbátorů - od recenzí konkrétních produktů, přes rady a tipy pro jejich používání, až po novinky z tohoto erotického průmyslu. Chceme, abyste se byli informováni a inspirováni ve všem co tyto hračky umí.

Takže bez ohledu na to, jestli jste zkušený uživatel, nebo se teprve začínáte orientovat v tomto světě, těšíme se, že vás budeme moci provázet touto cestou. Připravte se na objevování, učení a, především, na zábavu.

Vibrační masturbátory

Masturbátor KIIROO KEON & FEEL STROKER INTERACTIVE

Kombinují stimulaci klasického masturbátoru s přidanou vibrací, což poskytuje ještě intenzivnější a vzrušující pocity. Najdete tady širokou škálu článků, recenzí a tipů zaměřených na různé modely vibračních masturbátorů, abyste mohli vybrat ten nejlepší pro vaše individuální potřeby.

Vibrační masturbátory nabízejí mnoho možností druhů, včetně různých tvarů, textur a funkcí vibrací. Zaměřujeme se na podrobné recenze jednotlivých modelů, abyste získali přehled o jejich vlastnostech, výhodách a možnostech použití. Rovněž vám poskytujeme rady a tipy, jak co nejlépe využít vibračních masturbátorů pro maximální ůčinek při masturbaci.

Vibrace přidávají nový rozměr k masturbaci a zvyšují stimulaci a vzrušení. Budeme se zaměřovat na různé vibrační režimy a intenzity, abyste mohli nalézt ty, které vám nejvíce vyhovují. Rovněž vám představíme různé materiály, z nichž jsou vyrobeny, a poskytuneme informace o údržbě a čištění.

Vakuové masturbátory

35647 (1)

Využívají vakuovou technologii pro vytváření intenzivního podtlaku a stimulaci. Nabízí zcela jedinečný zážitek a zlepšují vaše sexuální prožitky.

Zaměříme se na různé typy vakuových masturbátorů, jejich použití, funkce a výhody. Budeme přidávat detailní recenze a články, které vám pomohou pochopit, jak fungují a jak je správně používat.

"Vakuáče" používají podtlak, který vytváří jiný pocit na penisu než běžné ostatní hračky. Ukážeme různé modely, jejich tvary, materiály a možnosti nastavení. Rovněž přidáme praktické rady a tipy.

Náš blog vám poskytuje nezaujaté informace, které vám pomohou udělat informované rozhodnutí při výběru a používání.

Vakuové pumpy

20929_1

Pokud se zajímáte o zlepšení své erekce a zvětšení délky a šířky svého penisu, jsou tou správnou volbou. Vytvářejí silný, ale regulovaný podtlak kolem penisu a podporují prokrvení, což vede k mnohem pevnější a delší erekci.

Podíváme se na různé typy, jejich použití, funkce a výhody, ale i nevýhody.

Zjednodušeně se dá říct, že jsou jednoduchým a bezpečným způsobem, jak dosáhnout pevnou a silnou erekci.

Erekční vibrační a nevibrační kroužky

20056-1

Základní erotická výbava pro každého muže. A jedno jestli použijete vibrační nebo nevibrační varianty těchto kroužků. Eba druhy mají něco do sebe, ale i ten základní - nevibrační poskytne spoustu zajímavých vjemů.

Erekční kroužky fungují tak, že se nasazují na základnu penisu a pomáhají nejen zpevnit erekci, ale i ji udržet pevnou erekci po delší dobu. Vibrační kroužky navíc poskytují přidanou stimulaci pro vašeho partnera díky vibracím, které zpravidla dráždí klitoris - poštěváček.

Zvětšení penisu

22924

Zvětšení penisu je téma, které zajímá mnoho mužů. Budeme se věnovat různým metodám, technikám a produktům pro zvětšení penisu. Chápeme, že každý muž má své vlastní cíle, preference a sny, proto nabízíme komplexní informace a objektivní hodnocení, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí.

Podíváme se na různé přístupy ke zvětšení penisu, včetně cvičení, zařízení, doplňků stravy a dalších technik. Detailně vysvětlíme, jak fungují jednotlivé metody, jak ovlivňují penis a jaké výsledky můžete očekávat.

Důraz klade na individuální přístup a zdůrazňuje, že každý muž může mít odlišné reakce na různé metody zvětšování penisu. V našich článcích najdete také informace o případných rizicích a možných nežádoucích účincích, abyste měli přesnou představu o dané metodě předtím, než se rozhodnete ji vyzkoušet.

Návleky na penis

Navlek na penis

Návleky na penis mají výhodu, že přináší nové pocity nejen pro vás, ale i vašeho partnera. Existují různé druhy návleků, včetně texturovaných, prodlužujících a vibrátorových variant, které umožňují rozmanitější a vzrušující sexuální zážitky.

Nabídneme přehledná hodnocení, která vám pomohou vybrat ten nejvhodnější návlek pro potřeby Vaše, nebo i Vaší partnerky. 

Některé návleky také slouží k prodloužení penisu, což přináší nové možnosti pro váš sexuální parnerský život.

Je potřeba se zaměřit na všechno včetně pohodlí, bezpečnosti a snadného použití.