O nás

Logo cervenakocka

Sexshop Červená kočka.cz: Kdo jsme?

Jsme tým nadšenců, který se od roku 2006 snaží poskytovat výjimečné zboží a služby. Naše poslání je dodávat kvalitu a udržovat naše zákazníky dlouhodobě spokojené.

Naše historie sahá až do roku 2006, kdy jsme jako první v ČR vytvořili web www.svadeni.cz zaměřený na osvětu o mezilidských vztazích. Naše cesta nebyla vždy snadná, ale díky naší záruce kvality jsme si získali důvěru našich zákazníků.

Náš úspěch je založen na našem motu: "NN" - Nikdy Nekvalitně. To je náš závazek kvality a integrity. Prodáváme pouze nejlepší a nejkvalitnější produkty a všechny naše produkty jsou pečlivě testovány před tím, než se objeví v našem obchodě.

Nabízíme také výhody, jako jsou recenze od skutečných zákazníků a možnost napsat vlastní komentáře. Věříme, že názor našich zákazníků je nesmírně důležitý a děláme vše pro to, aby byli s našimi službami maximálně spokojeni.

Kamenná prodejna v Hradci Králové

V Hradci Králové máme fyzickou prodejnu, kde si můžete objednané zboží vyzvednout. Plánujeme rozšíření našich prodejen a v následujících letech se můžete těšit na nové prodejny ve vašem městě.

 

Naše filosofie

 

Jsme hrdi na to, že jsme vždy zůstali věrni našemu krédu: Nikdy Nekvalitně (NN). Toto motto nás neustále motivuje k poskytování nejlepších článků, rad a produktů. Pro vás to znamená, že můžete očekávat pouze nejvyšší kvalitu v každém ohledu našich služeb.

V našem sexshopu najdete pouze produkty, které byly důkladně otestovány a schváleny našimi specialisty. Jsme přesvědčeni, že jen tak můžeme zaručit nejvyšší spokojenost našich zákazníků.

6 důvodů proč nakupovat u nás

  • 1. Kvalita - Nabízíme pouze kvalitní a ověřené produkty.
  • 2. Diskrétnost - Naše balení jsou diskrétní a není z nich patrné, co obsahují.
  • 3. Výběr - Máme široký sortiment produktů pro každý vkus.
  • 4. Ceny - Naše ceny jsou konkurenceschopné a často nabízíme slevy a akce.
  • 5. Zákaznický servis - Jsme tady pro vás, kdykoli potřebujete pomoci nebo radu.
  • 6. Kamenná prodejna - Máme kamennou prodejnu v Hradci Králové.