7 důvodů proč nakupovat u nás

 

1) Individuální přístup pro každého z Vás

Každý zákazník má jiné potřeby. Někdo potřebuje s nákupem poradit, někdo pomoci rozhodnout. Ke každému přistupujeme individuálně a snažíme se o maximální spokojenost. Naši vyškolení pracovníci jsou tu pro Vás.

2) Osobní vyzvednutí

Chtěli byste balíček vyzvednout sami? Nechcete si jej zasílat domů? Můžete si jej vyzvednout přímo u nás v kamenné prodejně. Kontakt - adresa prodejny.

3) Doprava ZDARMA

Doprava i platba je ZDARMA na všechny objednávky bez ohledu na její výši.

4) Diskrétní balení zaručeno!

Nepříjemných otázek od doručovatele, nebo přítelkyně se nemusíte bát. Balíček je zabalen plně diskrétně, jako kdybyste si kupovali ponožky :) Nikdo nemůže poznat, co Vám přišlo. Nebude zde napsán název eshopu, ani firma Červenákočka.cz

5) Jednoduché vrácení produktů

Nelíbí se Vám, co jste si koupili? Měli jste jiné představy? Nevěšte hlavu. Zboží můžete vrátit do 14ti dnů bez udání důvodu a vrátíme Vám celou částku včetně poštovného. Navíc Vám proplatíme i poštovné, která Vás bude stát poslání zpátky.

6) Nikomu o Vás neřekneme!

Vaše osobní údaje z objednávek nikomu nedáme a ani nám to zákon nedovoluje. Osobní údaje slouží pouze pro doručení zboží.

podavani-rukou

 

7) A spokojenost nakonec

Poslali jsme už tisíce objednávek a máme tisíce spokojených zákazníků. Jsme tady pro Vás už od roku 2006. To je evidentní záruka solidnosti a jistoty spokojeného nákupu