ONINDER VIBRAČNÍ ANÁLNÍ KOLÍK Barva: ČERNÁ - FREE APP

ANÁLNÍ ZÁTKA ONINDER;   Pokud vás představa intenzivního vyvrcholení s luxusní anální masáží podněcuje, anální vibrátor ONINDER je pro vás ideální hračkou. Jeho tvar a úhly jsou dokonalé, stejně jako pokrytí vysoce kvalitním silikonem bezpečným pro tělo. Onnder ANAL PLUG otevírá brány ráje těm, kteří jsou ochotni zažít nové způsoby dosažení orgasmu.

 

2 683 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
ONINDER VIBRAČNÍ ANÁLNÍ KOLÍK Barva: ČERNÁ - FREE APP

Detailní popis produktu

ANÁLNÍ ZÁTKA ONINDER;   Pokud vás představa intenzivního vyvrcholení s luxusní anální masáží podněcuje, anální vibrátor ONINDER je pro vás ideální hračkou. Jeho tvar a úhly jsou dokonalé, stejně jako pokrytí vysoce kvalitním silikonem bezpečným pro tělo. Onnder ANAL PLUG otevírá brány ráje těm, kteří jsou ochotni zažít nové způsoby dosažení orgasmu.

Anatomicky dokonalé a esteticky příjemné,  jeho hladký, zakřivený obrys má stabilizační zadek a pomůže vám snadno dosáhnout dokonalého bodu potěšení.

Nastavitelný střih,  vnitřní anální stimulátor se přizpůsobí jedinečným vlastnostem vašeho těla tak, abyste cítili vibrace tam, kde se vám nejvíce líbí.

Extrémně tichý - Nejvyšší hladina zvuku 55dB vám umožní používat jej kdekoli a kdykoli zcela diskrétně.

Extrémně silné vibrace Máte chuť na sezení doma? Preferujete hru na veřejnosti? Užijte si dunivé vibrace kdekoli.

Seznamte se s Onnder Anal Plug,  nejlepším análním vibrátorem řízeným aplikací na světě!

Dokonalý tvar a úhly análního kolíku Oninder vám zaručí luxusní a silnou anální masáž. Navíc je voděodolný a dobíjecí.

Jak hrát

Onder Anal Plug se vkládá do anální oblasti během sexu a zaměřuje se na posílení pocitů slasti na základě své maximální síly. Trochu lubrikantu na vodní bázi učiní pocity ještě lepšími.

 • Ergonomicky perfektní pro potěšení.

Pokud hledáte všestrannou sexuální hračku, vibrátor Onnder Anal Plug je ztělesněním potěšení, které musíte vyzkoušet. Nabízí vnitřní a vnější stimulaci pro vždy velký, intenzivní závěr.

 • IPX7 voděodolný

Anální zástrčka Onnder je vodotěsná (IPX7), takže si ji můžete snadno užívat kdekoli a snadno se čistí.

 • Aplikace Onnder

Odemkněte nové funkce ovládání hraček pomocí aplikace Onnder. Dotkněte se obrazovky smartphonu a změňte nastavení vibrací a intenzity, a to i na dálku.

Vylepšete hru s aplikací Oninder a vytěžte ze své anální zástrčky ONINDER maximum

S tímto vibrátorem si můžete nejen vybrat mezi přednastavenými kombinacemi vibrací a intenzity, ale můžete také sdílet inovativní ovládání založené na aplikaci. Stačí si do svého zařízení Android nebo iOS stáhnout bezplatnou aplikaci ONINDER a připojit svůj chytrý telefon nebo tablet.

Podělte se o své potěšení s ostatními uživateli z celého světa. Zažijte vibrace v rytmu svého oblíbeného seznamu skladeb Spotify přímo na svém  Onnder Anal PLug; vaše kreativita nemá meze díky této aplikaci pro dálkové ovládání. Prostřednictvím sociální sítě můžete také umožnit svému partnerovi převzít kontrolu nebo ovládat ONINDER ostatních uživatelů. 

Vydejte se na nečekaná dobrodružství a vydejte se do zcela nových digitálních světů aplikace Oninder. Je zřejmé, že aplikace je v souladu s GDPR a se všemi evropskými předpisy o ochraně dat. Tímto způsobem se můžete zcela uvolnit a posunout svůj sexuální život na novou úroveň. Na co čekáš? Čeká vás několik hodin vášnivého potěšení.

 • výkonný motor
 • Možnost použití i bez aplikace     
 • Nekonečné množství vibračních programů prostřednictvím aplikace
 • Vodotěsný (IPX7)     
 • Lithium-iontová baterie (USB nabíječka součástí balení)
 • Měkký lékařský silikon.
 • 2 roky záruka

Proč zvolit ONINDER? 

Najděte lásku s osobou, která je pro vás opravdu ta pravá, nebo zvyšte důvěru jako pár hraním na dálkové ovládání s Onnder Toys.

Onnder, co to je a jak to funguje

Stručně řečeno, ONINDER je APP, která umožňuje uživateli spojit se s jinými online profily, aby se spřátelili, rozšířili seznam kontaktů po celém světě a dokonce získali dočasné nebo trvalé partnery.

Oninder je aplikace, která vám umožní hrát sexuálně s lidmi v různých částech světa nebo zvýšit důvěru jako pár, stejně jako online seznamovací služba, která byla původně vyvinuta v Evropě pro evropský trh. Jsme si však jisti jeho popularitou a rozšířením do dalších zemí evropského kontinentu. Tato online služba je v současnosti dostupná v různých částech světa, včetně Latinské Ameriky a brzy také Asie.

Jak to funguje

Vytvoříte si profil na Onnderu a vstoupíte do bezplatného soukromého klubu.

Bezplatná registrace je běžný postup v seznamovacích aplikacích, protože je to něco, z čeho mají prospěch obě strany, jak firma, tak potenciální uživatel.

Po vytvoření bezplatného účtu můžete přistupovat k vyhledávání profilů ostatních uživatelů. Profily, které byly vybrány s ohledem na filtry, které jste předtím aktivovali při registraci.

Stejně tak, čím konkrétnější jsou vaše priority ohledně lidí, se kterými se chcete setkat, tím více příležitostí budete mít k úspěchu ve svém hledání. Na druhou stranu, pokud je vaše strategie spíše kvantitativní než kvalitativní, protože chcete mít na výběr širší spektrum.

Není povinné nahrát fotografii, takže můžete procházet s trochou soukromí a chcete-li i nadále vyzkoušet Onnder zdarma.

Spojte se na hlubší úrovni s novou aplikací ONINDER

Aplikace ONINDER, navržená k prozkoumání a posílení vztahů mezi páry, nabízí prostor ke hře, ať jste kdekoli.

Seznamte se s aplikací

Ovládejte a hrajte .

Onnder umožňuje zvýšit nebo snížit intenzitu vibrací. S multivibrací můžete udělat více: vybrat si mezi různými vibračními vzory nebo přepínat motory při používání dvoumotorové hračky.

zahájit konverzaci

Oninder je platforma, která vám usnadňuje otevřeně a svobodně se vyjádřit ke svým touhám.
Řekněte svému partnerovi, co se vám líbí, a požádejte o to, co chcete, a to i v horku.

Tvorba vibrací

Používejte různé úrovně a křivky potěšení, které zvyšují nebo snižují intenzitu vibrací, popusťte uzdu své fantazii, zatímco vás aplikace překvapí neodolatelnými rytmy. 

Láska pro opravdové MILOVNÍKY

Ať už jste na druhé straně místnosti nebo za oceánem, můžete sdílet potěšení se svým partnerem. Spárujte své hračky s aplikacemi obou telefonů, abyste mohli ovládat různé režimy vibrací, sexuálně vnímat kouzlo technologie.

Jaké herní režimy má Onnder?

 • Velká vzdálenost

Ovládejte potěšení svého partnera prostřednictvím aplikace ONINDER nebo je nechte ovládat vás, bez ohledu na fyzickou vzdálenost. S možností synchronizace vašich hraček, abyste cítili stejné pocity, slibujeme, že video nebo sex po telefonu už nikdy nebudou jako dřív.

 • veřejná hra

Použijte hračku s partnerem na různých veřejných místech a zjistěte, zda dokážete zadržet sténání.

 • Sólová hra

Sexuální hračky vám umožní zvýšit vaši sebeúctu a osobní štěstí. S naší aplikací, hračkou ONINDER a trochou fantazie, vám leží život u nohou tak dlouho, jak potřebujete.

 • Seznamte se se sexuálními hráči Oninder

Vzdálenost není problém. Pošlete ovládací odkaz příteli nebo požádejte sexy cizince, aby ovládli vaši hračku, pro nějaký sexy virtuální sex.

Ale mohu poznat nové lidi, kteří používají hračky ONINDER?

ONINDER není jen aplikace pro pár her, je to „sociální síť pro sexuální hráče“, která vás spojí s lidmi odkudkoli na světě.

Pokud jste si v minulosti chtěli hrát se svým partnerem nebo někým, koho jste neznali, museli jste mít fyzické místo setkání. V dnešní době existuje tolik možností, že je velmi snadné se ztratit a sexuální hráči, ke kterým máte blízko, nemusí mít stejný vkus jako vy.

Zde přichází ONINDER, platforma, která se snaží propojit sexuální hráče z celého světa díky algoritmům, které jsou zodpovědné za analýzu osobního vkusu každého uživatele.

Tvůrci této "sociální sítě pro sexuální hráče" ujišťují, že díky jejich službě "se značně zvýší sexuální aktivita mezi uživateli erotických pomůcek". K tomu budeme muset zadat nějaké údaje a vytvořit tak náš "Profil sexuálního hráče" .

Již víme, že ONINDER je aplikace pro sexuální hraní se svým partnerem nebo cizími lidmi a také sociální síť. Nyní pojďme mluvit o funkcích;

Dálkové ovládání přes váš iPhone nebo Android!

Naše erotické hračky Bluetooth se bezdrátově připojují k našim aplikacím.

Máte kontrolu

Dálkově ovládejte řadu hraček ONINDER z blízka nebo z dálky, ať jste kdekoli.

Hlavní funkce:

 • místní ovládání
 • Textový/audio/video chat
 • dálkové ovládání
 • synchronizovat s vaší hudbou
 • Sex na dálku

Kompatibilní s:

iPhone/iPad Air/iPad Mini/iPod Touch iOS 11.0 a vyšší

Android 4.3 a vyšší s povoleným Bluetooth 4.0

Pojďme si promluvit o některých často kladených otázkách o aplikaci.

Jak mohu změnit své jazykové preference na Onnder?

 • Z nabídky v sekci "Nastavení" můžete změnit jazyk aplikace. K dispozici ve španělštině, angličtině, italštině, němčině, francouzštině a portugalštině.

Co se stane, když mi byl Onnder omezen z důvodu věku?

 • Pro přístup k Onnderu je povinné být starší 18 let, aplikace omezuje její použití na nezletilé.
 • V případě, že se jedná o chybu, kontaktujte některého z moderátorů Oninder a oni si vyžádají potřebnou dokumentaci k potvrzení, že jste plnoletí.

Mohu smazat chatovou zprávu?

 • Ano, zprávy z chatu můžete smazat, aby je druhá osoba neviděla.

Jak mohu zablokovat uživatele?

 • Chcete-li zablokovat uživatele, musíte zadat profil, který chcete zablokovat, a zablokovat jej odtud. Zobrazí se okno, ve kterém budete muset zadat důvod, aby moderátoři Oninder mohli přijmout příslušná opatření.

Mohu posílat zprávy kterémukoli uživateli, který je součástí Onderu?

Odpověď je skutečně ANO, můžete posílat zprávy každému uživateli, který je součástí komunity Oninder.

Jak mohu smazat svůj účet?

Svůj účet Onnder můžete smazat z nabídky v části „Nastavení“.

Je Onnder volný?

Onnder je zcela zdarma, stačí si stáhnout aplikaci dostupnou pro ANDROID A IOS.

Kdo může Onnder používat?

Oninder je aplikace pro všechny typy publika nad 18 let.

Mohu používat Onnder bez registrace?

Ano, budete moci používat Onnder lokálně, ale nebudete mít přístup k vyhledávání lidí, chatování, videohovorům nebo ovládání cizí hračky.

Více informací o ONINDER a všech produktech najdete na www.oninder.com

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vyzkoušejte nejnovější erotickou revoluci s ONINDER EGG - nejvýkonnějším vibračním vajíčkem s dálkovým ovládáním na trhu. S naší aplikací ONINDER si můžete užít nekonečné potěšení kdykoli a kdekoli. Prostřednictvím našeho ergonomického tvaru, silných vibrací zaměřených na bod G a vodotěsného designu se budete cítit jako by vám váš milenec poskytoval tu nejosvícenější rozkoš. Navíc s naším extrémně tichým designem můžete být diskrétní kdykoli a kdekoli. Odemkni své tajné touhy a objev nové způsoby sebepotěšení s ONINDER.

Podobné produkty

CALEX CHEEKY LARGE TIE-DYE KOLÍK ANÁLNÍ
Novinka Doprava zdarma
996 Kč
Skladem (2 ks)

Popusťte uzdu své divoké stránce a dopřejte si potěšení s trippy Cheeky Medium Tie Dye Plug....

D-232204
NALONE LOLI DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ MASÁŽ - Barva: FIALOVÁ
Doprava zdarma
1 262 Kč
1 814 Kč (–30 %)
Skladem (>5 ks)

Loli je nový dálkově ovládaný masážní přístroj. Elegantní, moderní a velmi speciální design,...

D-218629
HUNG SYSTEM KOLÍK Barva: ČERNÁ COMPATIBLE CON DILDOS HUNG
Doprava zdarma
980 Kč
Skladem (3 ks)

Hung System je série sestávající z různých análních kolíků a různých dild. Sací systém je super...

D-223116
OHMAMA DO ZADKU KOLÍK 11.5 cm
Doprava zdarma
838 Kč
Skladem (>5 ks)

Přesně to si řekneš, až si ověříš, co dostaneš s tímto báječným análním kolíkem. Je super...

D-229792
Ooh BY JE JOUE - STIMULATING CASE MINI KOLÍK ROYAL Barva: MODRÁ
Doprava zdarma
948 Kč
Skladem (1 ks)

Pick 'n' Mix potěšení!Největší výběr - vyberte si a vyzvedněte si z naší nabídky doplňků pro...

D-213838
Malý měkký dálkově ovládaný vibrační anální vibrátor 12,5 cm
Doprava zdarma
1 302 Kč
1 649 Kč (–21 %)
Skladem (>5 ks)

Zážitek s malým, měkkým análním vibrátorem The Pearl, který nabízí 7 vibračních a 7 rotačních...

D-218537
Luxusní MALÝ vibrační anální kolík i pro začátečníky
Doprava zdarma
3 847 Kč
Skladem (1 ks)

Anální kolík o velikosti prstu pro první anální sex - Přejít od nuly zkušeností s análním sexem...

D-217113
Anální kolík 2x9,4 cm
Doprava zdarma
1 646 Kč
Skladem (2 ks)

Plug je mimořádně pohodlný anální kolík se závažím, který je navržen tak, aby poskytoval smyslný...

D-217125
SEVENCREATIONS SUPER COMPACT KOLÍK ANÁLNÍ VIBRÁTOR
Doprava zdarma
937 Kč
Skladem (5 ks)

Snadné zavádění análního kolíku ideální pro začátečníky. Má několik rychlostí, které jsou...

D-225066
COLT LARGE NAFUKOVACÍER KOLÍK Barva: ČERNÁ
Doprava zdarma
1 336 Kč
Skladem (2 ks)

Nafukovací kolík, který umožňuje rychle zvětšit jeho velikost pomocí snadno použitelné pumpy,...

D-223808
KOLÍK ANÁLNÍ STIMULATION G O P Barva: RŮŽOVÁ
Doprava zdarma
812 Kč
Skladem (>5 ks)

Nádherný anální kolík s jemným dotykem a speciálně navržený pro stimulaci bodu P. Funkce: anální...

D-194503
HIGH GRADE PRETTY LOVE - MAGIC FINGER STIMULÁTOR
Doprava zdarma
1 484 Kč
Skladem (>5 ks)

Matematika je snadná: pro dvojnásobnou stimulaci... dvojnásobné potěšení! Magic Fingers je...

D-214797
ROCKS-OFF COCKTAIL DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ KOLÍK - Barva: ČERNÁ
Doprava zdarma
1 657 Kč
1 855 Kč (–10 %)
Skladem (1 ks)

Navrženo pro maximální společnou spokojenostCocktail je výkonná hračka pro páry s dvěma motory,...

D-229758
CALEX BOOTY CALL BOOTY TEASER Barva: RŮŽOVÁ
Doprava zdarma
902 Kč
Skladem (2 ks)

Tento dilatátor je malá elegantní a jednoduchá hračka pro anální hrátky. Tato flexibilní hračka...

D-223966
CALEX 5 ks nositelný SET
Doprava zdarma
1 708 Kč
1 835 Kč (–6 %)
Skladem (1 ks)

Oživte a posilte vaginální svaly pomocí 5dílné sady She-Ology s tvarovanými vaginálními...

D-224021
ROCKS-OFF COCKTAIL DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ KOLÍK - Barva: FIALOVÁ
Doprava zdarma
1 657 Kč
1 814 Kč (–8 %)
Skladem (1 ks)

Navrženo pro maximální společnou spokojenostCocktail je výkonná hračka pro páry s dvěma motory,...

D-229759