Vibrační vajíčko na dálkové ovládání WEARWATCH AQUAMARINE

Tento vibrátor je vyroben z pružného lékařského silikonu a lze jej pohodlně a jemně přiložit na pokožku. Zvláštností tohoto výrobku pro sexuální pohodu je bezdrátové dálkové ovládání, pomocí kterého můžete snadno ovládat potěšení z hodinek, aniž byste přerušili stav vzrušení. Můžete si vybrat ze 7 vzrušujících vibračních programů s různou intenzitou.Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním WEARWATCH EGG WIRELESS TECHNOLOGY WATCHME AQUAMARINE - B2B P

Výhody

  • Pružný lékařský silikonový materiál
  • 7 vzrušujících vibračních programů s různou intenzitou
  • Stimuluje G-bod, klitoris a penis partnera
  • Dva silné motory pro vzrušivou stimulaci
  • Technologie WATCHME pro ovládání pomocí chytrých hodinek
1 512 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Vibrační vajíčko na dálkové ovládání WEARWATCH AQUAMARINE
Vibrační vajíčko na dálkové ovládání WEARWATCH AQUAMARINE
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

WEAR WATCH DUAL je revoluční erotická hračka, která je navržena tak, aby uspokojila potřeby párů. S jeho speciálním tvarováním mohou být oba členové páru stimulováni úžasnými vibracemi během pohlavního styku. Vibrátor lze mít během pohlavního styku tak, aby stimuloval nejen G-bod a klitoris, ale také penis partnera. Tenčí konec hračky se nejprve vloží do vagíny a širší konec se umístí na klitoris. Dva silné motory vzrušují současně klitoris, vagínu a penis vzrušivým způsobem a dělají váš pohlavní akt impozantním. Úzký U-tvar nabízí extra pohodlnou pevnost a skvělý tlak na vaše nejkrásnější části touhy.

Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním WEARWATCH EGG WIRELESS TECHNOLOGY WATCHME AQUAMARINE (1)

Vlastnosti a výhody:

Měkký vibrátor s pulzující frekvencí - tento vibrátor nabízí jemnou a příjemnou stimulaci, která vás dovede k vrcholu rozkoše.

Medicínská kvalita silikonu - Je vyroben z vysoce kvalitního medicínského silikonu, který je bezpečný pro tělo a snadno se čistí.

Nabíjecí pomocí USB - tento vibrátor je nabíjecí pomocí USB, takže se nemusíte starat o výměnu baterií a máte jistotu, že bude vždy připraven k použití.

7 režimů vibrací - s 7 režimy vibrací si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje a přizpůsobit tak svou rozkoš svým představám.

Kontrola intenzity v každém režimu - s možností kontrolovat intenzitu vibrací v každém režimu si můžete přizpůsobit svou rozkoš na míru.

• Technologie WATCHME dálkový ovladač hodinek - s bezdrátovým dálkovým ovladačem máte kontrolu nad vaší rozkoší a můžete se plně oddat svému vzrušení.

Konturovaný pro přesnou stimulaci vašich bodů rozkoše - Tento vibrátor je navržen tak, aby přesně stimuloval vaše body rozkoše a poskytoval vám neuvěřitelnou rozkoš.

Vhodný pro vnitřní a vnější stimulaci - s možností použití pro vnitřní a vnější stimulaci, tento vibrátor vám nabízí široké spektrum možností pro rozkoš.

100% vodotěsný pro snadné čištění a horké koupele - Je 100% vodotěsný, takže ho můžete snadno čistit a také ho můžete použít během horkých koupelí.

 

WEAR WATCH DUAL lze také použít pro sólo § individuální masturbaci. Tento vibrátor je vyroben z měkkého medicínského silikonu a může ho pohodlně a jemně umístit na kůži. Zvláštní na tomto produktu pro sexuální dobrý pocit je bezdrátové dálkové ovládání, s nímž můžete snadno ovládat rozkoš bez rušení stavu vzrušení. Můžete si vybrat ze 7 vzrušujících programů vibrací s různými stupni intenzity. Navíc je vodotěsný, což znamená, že si můžete užít rozkoš a uspokojení v jakémkoliv prostředí, ať už v romantické vířivce nebo v pohodlné posteli doma.

Kromě toho, nabízí technologii WATCHME, která vám umožní ovládat vibrace a funkce erotické hračky pomocí chytrých hodinek. Můžete snadno aktivovat nebo deaktivovat vibrace, upravit režimy vibrací a intenzity v každém režimu vibrací. Tyto funkce dávají vám plnou kontrolu nad svým uspokojením a rozkoší.

Naše hračky jsou vyrobeny s láskou v Seville, kde dbáme na každý detail, abychom vám poskytli produkt, který splní vaše očekávání. WEAR WATCH DUAL je symbolem svobodné, hravé a vášnivé sexuality pro všechna pohlaví, orientace a život.

 Vibrační vajíčko WEARWATCH EGG WIRELESS TECHNOLOGY WATCHME AQUAMARINE (1)

WEAR WATCH DUAL je nejnovější revoluce v oblasti sexu pro páry. Tento inovativní vibrátor nabízí neuvěřitelnou stimulaci nejen pro ženu, ale také pro muže během pohlavního styku. Jeho úzký U-tvar se snadno vkládá do vagíny a širší konec se umisťuje na klitoris, díky čemuž jsou klitoris, vagína a penis současně vzrušovány dvěma silnými motory.

Zažijte neuvěřitelnou rozkoš a vzrušení s WEAR WATCH DUAL, který vám poskytne skvělý tlak na vaše nejcitlivější místa. Přidejte si ho do svého arzenálu erotických hraček a užijte si nezapomenutelné chvíle plné rozkoše s vaším partnerem nebo si užijte sólo masturbaci. S WEAR WATCH DUAL se vaše milostné hrátky stanou ještě vzrušující a intenzivnější než kdy dříve. Připojte se k tisícům spokojených párů, kteří již objevili nové rozměry rozkoše s WEAR WATCH DUAL.

 

Je to vibrátor pro vaše sexuální pohodlí, který je vyroben z pružného medicínského silikonu, který se pohodlně a jemně přizpůsobí vaší kůži.

Co však dělá tento vibrátor opravdu jedinečným je bezdrátový dálkový ovladač, díky kterému můžete snadno ovládat rozkoš z hodinek bez nutnosti přerušit vaše vzrušení. S 7 různými programy vibrací s různou intenzitou si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Vyzkoušejte ho a zažijte neuvěřitelnou rozkoš a vzrušení. S jeho bezdrátovým dálkovým ovladačem máte kontrolu nad vaší rozkoší a můžete se plně oddat svému vzrušení. Přidejte si WEAR WATCH DUAL do svého arzenálu erotických hraček a užijte si nezapomenutelné chvíle plné rozkoše s vaším partnerem nebo si užijte sólo masturbaci.

 

Nechceme, abyste se báli investovat do své rozkoše, proto jsme pro vás připravili 2 roky záruky. Tuto záruku poskytujeme, abychom vám zajistili, že vaše hračka bude dlouhodobě fungovat a vy budete moci užívat si neustále rostoucí rozkoš. Můžete být jisti, že investujete do kvalitního a spolehlivého produktu.

 

Udělejte si radost se slibnou hračkou v jasných barvách, která plní své sliby a přináší vám inovativní zážitky a radost, jak sám, tak s vaším partnerem. Jako evropská značka lifestyle, představuje moderní koncepty a erotické hračky s atraktivními designovými prvky, kde estetika a funkce jdou ruku v ruce.

Nabízíme vám produkt, který nejen přináší radost, ale také vám nabízí nové zážitky a inovativní přístup k vaší rozkoši. Můžete být jisti, že získáváte kvalitní a esteticky atraktivní produkt.

 

Při hledání rozkoše existuje mnoho možností, a proto jsme pro vás vybrali exkluzivní hračky WEAR WATCH DUAL, které vám pomohou prozkoumat vaše touhy, změnit vaše zvyky a otevřít se novým věcem. Naše hračky nejen získávají skvělé recenze, ale přinášejí radost a uspokojení lidem. Chceme vás uspokojit na všech úrovních a umožnit vám prožít nezapomenutelné chvíle plné radosti a rozkoše. Protože život je příliš krátký na to, abyste neměli skutečně zábavný sex. S WEAR WATCH DUAL si můžete být jisti, že získáte kvalitní a inovativní produkt, který vám pomůže prožít nezapomenutelné chvíle rozkoše.

 

Proč používat WEAR WATCH DUAL?

Protože jsme tu pro vás, a proto jsme založili značku pro každého a pro všechny styly života. Každý den jsme do našich produktů dali vše, co víme o sexu, radosti, spolupráci a životě. WEAR WATCH DUAL je výsledkem naší filozofie, našich znalostí, dovedností a zkušeností. S tímto produktem si můžete být jisti, že získáváte kvalitní a inovativní produkt, který vám pomůže prožít nezapomenutelné chvíle rozkoše. Přidejte do svého života více radosti a zábavy.

Milujeme naši práci a chceme, abyste to věděli. WEAR WATCH DUAL je sestaven s láskou a pečlivostí v Seville, kde dbáme na každý detail kvality. Všechny procesy, design, výrobu a umístění děláme na jednom místě, protože chceme, aby naše hračky byly perfektní pro vás. Naším cílem je vytvořit produkty, které budou milovat nejenom my, ale i vy. Můžete být jisti, že získáte produkt, který je vytvořen s láskou a pečlivostí a který vám pomůže prožít nezapomenutelné chvíle rozkoše. Přidejte do svého života více radosti a uspokojení.

Teď se podívejme na to, co je nového v WEAR WATCH DUAL.

Naše hračky zahrnují technologii hodin WATCHME, s hodinkami v balení a připravenými k použití s nebo bez dálkového ovládání.

Ale co je tato technologie?

Jsou to chytré hodinky pro sex, které vám pomohou ovládat erotické hračky WEAR WATCH DUAL, můžeme je synchronizovat s hračkami, které používají technologii watchme pro ovládání vibrací a funkcí naší erotické hračky.

V hodinkách WATCHME jsou některé vynikající funkce, o kterých se podrobněji zmíníme:

Aktivace / Deaktivace vibrací - Tuto funkci můžete snadno použít k vypnutí nebo zapnutí vibrací podle vašich představ.

Upravení režimů vibrací - Tuto funkci můžete použít k přizpůsobení vibrací podle vašich preferencí a potřeb.

Upravení intenzit v každém režimu vibrací - Tuto funkci můžete použít k nastavení intenzity vibrací v každém režimu, abyste dosáhli maximální rozkoše a uspokojení.

Výhody těchto funkcí jsou, že vám umožní přizpůsobit vibrace podle vašich potřeb a preferencí, což znamená, že budete mít kontrolu nad svým uspokojením a rozkoší.

 

WEAR WATCH DUAL hračky jsou nejen inovativní a designově atraktivní, ale také plně vodotěsné. To znamená, že si můžete užít rozkoš a uspokojení v jakémkoliv prostředí, ať už v romantické vířivce nebo v pohodlné posteli doma. Vodotěsný design umožňuje nové možnosti pro vaše hrátky a intenzivní podvodní vibrace jsou tou správnou korunou na dortu pro nezapomenutelné zážitky s vaším partnerem. Můžete být jisti, že vám poskytnou neomezené možnosti pro rozkoš a uspokojení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEARWATCH je společnost založená dvěma inovativními designéry a podnikateli. Chtěli vytvořit erotické pomůcky, které by byly nejen funkční, ale také esteticky přitažlivé a technologicky pokročilé.

#ShowMore#

Společnost začala se svým prvním produktem, vybračním vajíčkem, které se rychle stalo hitem na trhu díky svému kompaktnímu designu a špičkové kvalitě. Toto vajíčko mělo několik unikátních funkcí, jako je tichý provoz, voděodolnost a možnost ovládání pomocí chytrého telefonu.

WEARWATCH postupně rozšířila svou nabídku o párové vibrátory, které byly navrženy tak, aby zvyšovaly potěšení obou partnerů během intimních chvil. Tyto vibrátory se rychle staly populárními díky svému ergonomickému tvaru, což umožňuje přizpůsobení různým tělesným tvarům a preferencím.

V současnosti je WEARWATCH známá pro své inovativní produkty, které kombinují vysokou kvalitu, estetický design a moderní technologie. Firma neustále zkoumá nové materiály a technologie, aby zlepšila a rozšířila svou nabídku.

Mezi další produkty společnosti patří například vibrátory s možností sledování telemetrie a biofeedbacku, které umožňují uživatelům sledovat své tělesné reakce a optimalizovat svůj zážitek. Společnost také nabízí aplikaci, která uživatelům umožňuje sdílet své zážitky s partnerem na dálku a vytvářet vlastní vibrační vzory.

WEARWATCH je nyní jedním z předních výrobců erotických pomůcek na trhu, který je ceněn pro svůj důraz na inovace, kvalitu a uživatelský zážitek.

Podobné produkty

category image premium 2 grey
4 744 Kč
Skladem (>5 ks)

Womanizer PR2 je považován za "Pradu mezi erotickými pomůckami". Tento výjimečný stimulátor...

D-235673
Vzduchový stimulátor klitorisu - womanizer - Růžový
1 039 Kč
Skladem (>5 ks)

Mía Rose představuje nový koncept ve světě vzduchových stimulátorů klitorisu - nejnovější...

D-232454
category image premium 2 black
4 744 Kč
Skladem (>5 ks)

Womanizer PR2 je považován za "Pradu mezi erotickými pomůckami". Tento výjimečný stimulátor...

D-235671
Černý womanizer pulsní vzduchový vibrátor na klitoris
1 470 Kč
Skladem (3 ks)

Satisfyer, unikátní pulsní vzduchový vibrátor na klitoris, který poskytuje nejen klitorální...

D-231142
Jazýčkový vibrátor na klitoris nebo bradavky
1 431 Kč
Skladem (>5 ks)

Klitorální stimulátor je vybaven pohyblivým jazýčkem pro intenzivní vnější stimulaci, zatímco...

D-234832
Vibrační vajíčko + sací vibrátor (womanizer) na klitoris. Možnost ovládání mobilem
2 778 Kč
Skladem (>5 ks)

Tato inovativní hračka kombinuje vibrační vajíčko a sací vibrátor na klitoris, které lze ovládat...

D-237039
Womanizer RS na klitoris nová generace. Barva orchidej
Doprava zdarma
1 129 Kč
Skladem (>5 ks)

Spojuje magické vibrace a sací technologii prostřednictvím intenzivních impulsů, které vyvolávají...

D-225031
Sací stimulátor klitorisu SHUSHU 2 motory
1 189 Kč
Skladem (>5 ks)

Stimulátor klitorisu SHUSHU PRO je evolucí úspěšného modelu SHUSHU od renomované značky RITHUAL,...

D-235859
Mini vibrační womanizer a vajíčko s dálkovým ovládáním
Doprava zdarma
1 025 Kč
Skladem (>5 ks)

Unikátní Mini Vibrační Womanizer a Vajíčko s dálkovým ovládáním od Pretty Love, revoluční...

D-231154
Ergonomický vzduchový a pulsní sací STIMULÁTOR & VIBRÁTOR
1 366 Kč
Skladem (>5 ks)

Womanizer, který nejen překračuje hranice klasického designu, ale je také vrcholem technologické...

D-232178
Womanizer s vibrátorem pro anální, nebo vaginální použití současně
1 297 Kč
Skladem (>5 ks)

Sací womanizer na klitors ve spojení s přirážecím vibrátorem pro vložení do vagíny, nebo...

D-236071
RITHUAL - SHUSHU PRO POCKET CLITORIS STIMULÁTOR 2 VÝKONNÉ JET MOTORY
1 189 Kč
Skladem (>5 ks)

Stimulátor klitorisu SHUSHU PRO je evolucí úspěšného SHUSHU , patřícího pod...

D-235858
Růžový 10 rychlostní stimulátor klitorisu - womanizer W10
853 Kč
Skladem (>5 ks)

Vlnová stimulace pro jemné, ale intenzivní potěšení: Speciálně navržená vlnová stimulace tohoto...

D-232967
category image premium 2 raspberry
4 744 Kč
Skladem (>5 ks)

Womanizer PR2 je považován za "Pradu mezi erotickými pomůckami". Tento výjimečný stimulátor...

D-235675
Womanizer stimulátor klitorisu s vibračním jazykem. 10 režimů
Doprava zdarma
1 249 Kč
Skladem (>5 ks)

Malý, ale elegantní a výkonný stimulátor je velmi hravý a obsahuje 10 různých režimů stimulace...

D-227252
Stimulátor na klitoris JELLYFISH
Doprava zdarma
1 040 Kč
Skladem (>5 ks)

JELLYFISH přichází s deseti různými úrovněmi stimulace, které nabízí nekonečné možnosti pro...

D-229773