Luxusní Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním přes aplikaci. Barva: růžová

ONINDER: nejvýkonnější vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním na trhu. A čím se Onder Egg liší od ostatních? Velmi silné a hluboké silné vibrace speciálně zaměřené na bod G, výsledek jsou extrémně intenzivnější orgasmy.ONINDER VIBRATING EGG PINK - FREE APP - B2B PRO-EN www.dream

Výhody

 • Velmi silné a hluboké vibrace speciálně zaměřené na bod G, výsledkem jsou extrémně intenzivnější orgasmy.
 • Díky ergonomickému tvaru se snadno přizpůsobuje a zůstane na svém místě, jakmile najdete správnou polohu umístění.
 • Extrémně tichý, nejvyšší hladina zvuku 55dB umožňuje používat jej kdekoli a kdykoli zcela diskrétně.
 • Vodotěsnost IPX7 umožňuje snadné použití kdekoli a snadné čištění.
 • Aplikace Onnder umožňuje ovládání vibrací a intenzity na dálku a zvyšuje hru s tímto vibrátorem.
3 203 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
15.12.2023
Možnosti doručení
Luxusní Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním přes aplikaci. Barva: růžová

Detailní popis produktu

Luxusní Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním přes aplikaci. Znacka

ONINDER: nejvýkonnější vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním na trhu. Ale čím se Onder Egg liší od ostatních? Velmi silné a hluboké silné vibrace speciálně zaměřené na bod G, výsledkem jsou extrémně intenzivnější orgasmy.

VYROBENO PRO VAŠE POTĚŠENÍ  objevte orgasmy prostřednictvím stimulace bodu G.

Vychutnejte si intenzivní pocity a objevte nové způsoby sebepotěšení s bodovým stimulátorem EGG Onder. Nechte to ve vás proudit, jako by vám váš milenec poskytoval tu nejosvícenější rozkoš a užijte si intenzivní a nesnesitelně příjemný orgasmus bodu G. Podlehněte jeho dokonalému designu a svezte se na vlnách rozkoše, kdykoli budete mít chuť.

Luxusní Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním přes aplikaci

EXTRÉMNĚ TICHÝ - Nejvyšší hladina zvuku 55dB vám umožní používat jej kdekoli a kdykoli zcela diskrétně.

Seznamte se s Onder Egg 

Zlepšete svůj sexuální život a zvyšte své sebevědomí pomocí tichého, ale výkonného vibračního vajíčka. Užijte si nekonečné potěšení kdykoli a kdekoli

Jak si mnou hrát?

Onder Egg se vkládá do pochvy během sexu a zaměřuje se na bod G. Trochu lubrikantu na vodní bázi na vodní bázi učiní pocity ještě lepšími.

 • Ergonomicky perfektní pro potěšení. 

Při sexu je Onder Egg nastavitelné tak, aby se přizpůsobilo vašemu tělu tím, že cítíte vibrace až do posledního milimetru bodu G. Jeho ergonomický tvar se snadno přizpůsobuje a zůstane na svém místě, jakmile najdete perfektní střih.

 • IPX7 voděodolný

Onder Egg je vodotěsný (IPX7), takže si ho můžete snadno užívat kdekoli a snadno se čistí.

Luxusní Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním přes aplikaci1

 • Aplikace Onnder

Odemkněte nové funkce ovládání hraček pomocí aplikace Onnder. Dotkněte se obrazovky smartphonu a změňte nastavení vibrací a intenzity, a to i na dálku.

Zvyšte hru s aplikací Oninder a vytěžte ze svého ONINDER EGG maximum  

S tímto vibrátorem si můžete nejen vybrat mezi přednastavenými kombinacemi vibrací a intenzity, ale můžete také sdílet inovativní ovládání založené na aplikaci. Stačí si do svého zařízení Android nebo iOS stáhnout bezplatnou aplikaci ONINDER a připojit svůj chytrý telefon nebo tablet.

 

Podělte se o své potěšení s ostatními uživateli z celého světa. Zažijte vibrace v rytmu svého oblíbeného seznamu skladeb Spotify přímo na svém Onnder Egg; vaše kreativita nemá meze díky této aplikaci pro dálkové ovládání. Prostřednictvím sociální sítě můžete také umožnit svému partnerovi převzít kontrolu nebo ovládat ONINDER ostatních uživatelů. 

Vydejte se na nečekaná dobrodružství a vydejte se do zcela nových digitálních světů aplikace Oninder. Je zřejmé, že aplikace je v souladu s GDPR a se všemi evropskými předpisy o ochraně dat. Tímto způsobem se můžete zcela uvolnit a posunout svůj sexuální život na novou úroveň. Na co čekáš? Čeká vás několik hodin vášnivého potěšení.

 • Výkonný motor
 • Možnost použití i bez aplikace     
 • Nekonečné množství vibračních programů prostřednictvím aplikace
 • Vodotěsný (IPX7)     
 • Lithium-iontová baterie (USB nabíječka součástí balení)
 • Měkký lékařský silikon.
 • 2 roky záruka

Luxusní Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním přes aplikaci2

 

Proč zvolit ONINDER? 

Najděte lásku s osobou, která je pro vás opravdu ta pravá, nebo zvyšte důvěru jako pár hraním na dálkové ovládání s Onnder Toys.

Oninder, co to je a jak to funguje

Stručně řečeno, ONINDER je APP, která umožňuje uživateli spojit se s jinými online profily, aby se spřátelili, rozšířili seznam kontaktů po celém světě a dokonce získali dočasné nebo trvalé partnery.

Oninder je aplikace, která vám umožní hrát sexuálně s lidmi v různých částech světa nebo zvýšit důvěru jako pár, stejně jako online seznamovací služba, která byla původně vyvinuta v Evropě pro evropský trh. Jsme si však jisti jeho popularitou a rozšířením do dalších zemí evropského kontinentu. Tato online služba je v současnosti dostupná v různých částech světa, včetně Latinské Ameriky a brzy také Asie.

Jak to funguje

Vytvoříte si profil na Oninderu a vstoupíte do bezplatného soukromého klubu.

Bezplatná registrace je běžný postup v seznamovacích aplikacích, protože je to něco, z čeho mají prospěch obě strany, jak firma, tak potenciální uživatel.

Po vytvoření bezplatného účtu můžete přistupovat k vyhledávání profilů ostatních uživatelů. Profily, které byly vybrány s ohledem na filtry, které jste předtím aktivovali při registraci.

Stejně tak, čím konkrétnější jsou vaše priority ohledně lidí, se kterými se chcete setkat, tím více příležitostí budete mít k úspěchu ve svém hledání. Na druhou stranu, pokud je vaše strategie spíše kvantitativní než kvalitativní, protože chcete mít na výběr širší spektrum.

Není povinné nahrát fotografii, takže můžete procházet s trochou soukromí a chcete-li i nadále vyzkoušet Onnder zdarma.

Spojte se na hlubší úrovni s novou aplikací ONINDER

Aplikace ONINDER, navržená k prozkoumání a posílení vztahů mezi páry, nabízí prostor ke hře, ať jste kdekoli.

Seznamte se s aplikací

Ovládejte a hrajte .

Onnder umožňuje zvýšit nebo snížit intenzitu vibrací. S multivibrací můžete udělat více: vybrat si mezi různými vibračními vzory nebo přepínat motory při používání dvoumotorové hračky.

Zahájit konverzaci

Oninder je platforma, která vám usnadňuje otevřeně a svobodně se vyjádřit ke svým touhám.
Řekněte svému partnerovi, co se vám líbí, a požádejte o to, co chcete, a to i v horku.

Tvorba vibrací

Používejte různé úrovně a křivky potěšení, které zvyšují nebo snižují intenzitu vibrací, popusťte uzdu své fantazii, zatímco vás aplikace překvapí neodolatelnými rytmy. 

Láska pro opravdové MILOVNÍKY

Ať už jste na druhé straně místnosti nebo za oceánem, můžete sdílet potěšení se svým partnerem. Spárujte své hračky s aplikacemi obou telefonů, abyste mohli ovládat různé režimy vibrací, sexuálně vnímat kouzlo technologie.

Jaké herní režimy má Onnder?

 • Velká vzdálenost

Ovládejte potěšení svého partnera prostřednictvím aplikace ONINDER nebo je nechte ovládat vás, bez ohledu na fyzickou vzdálenost. S možností synchronizace vašich hraček, abyste cítili stejné pocity, slibujeme, že video nebo sex po telefonu už nikdy nebudou jako dřív.

 • Veřejná hra

Použijte hračku s partnerem na různých veřejných místech a zjistěte, zda dokážete zadržet sténání.

 • Sólová hra

Sexuální hračky vám umožní zvýšit vaši sebeúctu a osobní štěstí. S naší aplikací, hračkou ONINDER a trochou fantazie, vám leží život u nohou tak dlouho, jak potřebujete.

 • Seznamte se se sexuálními hráči Oninder

Vzdálenost není problém. Pošlete ovládací odkaz příteli nebo požádejte sexy cizince, aby ovládli vaši hračku, pro nějaký sexy virtuální sex.

Ale mohu poznat nové lidi, kteří používají hračky ONINDER?

ONINDER není jen aplikace pro pár her, je to „sociální síť pro sexuální hráče“, která vás spojí s lidmi odkudkoli na světě.

Pokud jste si v minulosti chtěli hrát se svým partnerem nebo někým, koho jste neznali, museli jste mít fyzické místo setkání. V dnešní době existuje tolik možností, že je velmi snadné se ztratit a sexuální hráči, ke kterým máte blízko, nemusí mít stejný vkus jako vy.

Zde přichází ONINDER, platforma, která se snaží propojit sexuální hráče z celého světa díky algoritmům, které jsou zodpovědné za analýzu osobního vkusu každého uživatele.

Tvůrci této "sociální sítě pro sexuální hráče" ujišťují, že díky jejich službě "se značně zvýší sexuální aktivita mezi uživateli erotických pomůcek". K tomu budeme muset zadat nějaké údaje a vytvořit tak náš "Profil sexuálního hráče" .

Již víme, že ONINDER je aplikace pro sexuální hraní se svým partnerem nebo cizími lidmi a také sociální síť. Nyní pojďme mluvit o funkcích;

Dálkové ovládání přes váš iPhone nebo Android!

Naše erotické hračky Bluetooth se bezdrátově připojují k našim aplikacím.

Máte kontrolu

Dálkově ovládejte řadu hraček ONINDER z blízka nebo z dálky, ať jste kdekoli.

Hlavní funkce:

 • místní ovládání
 • Textový/audio/video chat
 • dálkové ovládání
 • synchronizovat s vaší hudbou
 • Sex na dálku

Kompatibilní s:

iPhone/iPad Air/iPad Mini/iPod Touch iOS 11.0 a vyšší

Android 4.3 a vyšší s povoleným Bluetooth 4.0

Pojďme si promluvit o některých často kladených otázkách o aplikaci.

Jak mohu změnit své jazykové preference na Onnder?

 • Z nabídky v sekci "Nastavení" můžete změnit jazyk aplikace. K dispozici ve španělštině, angličtině, italštině, němčině, francouzštině a portugalštině.

Co se stane, když mi byl Onnder omezen z důvodu věku?

 • Pro přístup k Onnderu je povinné být starší 18 let, aplikace omezuje její použití na nezletilé.
 • V případě, že se jedná o chybu, kontaktujte některého z moderátorů Oninder a oni si vyžádají potřebnou dokumentaci k potvrzení, že jste plnoletí.

Mohu smazat chatovou zprávu?

 • Ano, zprávy z chatu můžete smazat, aby je druhá osoba neviděla.

Jak mohu zablokovat uživatele?

 • Chcete-li zablokovat uživatele, musíte zadat profil, který chcete zablokovat, a zablokovat jej odtud. Zobrazí se okno, ve kterém budete muset zadat důvod, aby moderátoři Oninder mohli přijmout příslušná opatření.

Mohu posílat zprávy kterémukoli uživateli, který je součástí Onderu?

Odpověď je skutečně ANO, můžete posílat zprávy každému uživateli, který je součástí komunity Oninder.

Jak mohu smazat svůj účet?

Svůj účet Onnder můžete smazat z nabídky v části „Nastavení“.

Je Onnder volný?

Onnder je zcela zdarma, stačí si stáhnout aplikaci dostupnou pro ANDROID A IOS.

Kdo může Onnder používat?

Oninder je aplikace pro všechny typy publika nad 18 let.

Mohu používat Onnder bez registrace?

Ano, budete moci používat Onnder lokálně, ale nebudete mít přístup k vyhledávání lidí, chatování, videohovorům nebo ovládání cizí hračky.

Více informací o ONINDER a všech produktech najdete na www.oninder.com

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vyzkoušejte nejnovější erotickou revoluci s ONINDER EGG - nejvýkonnějším vibračním vajíčkem s dálkovým ovládáním na trhu. S naší aplikací ONINDER si můžete užít nekonečné potěšení kdykoli a kdekoli. Prostřednictvím našeho ergonomického tvaru, silných vibrací zaměřených na bod G a vodotěsného designu se budete cítit jako by vám váš milenec poskytoval tu nejosvícenější rozkoš. Navíc s naším extrémně tichým designem můžete být diskrétní kdykoli a kdekoli. Odemkni své tajné touhy a objev nové způsoby sebepotěšení s ONINDER.

Podobné produkty

SATISFYER ONE NIGHT STA
Doprava zdarma
863 Kč
Skladem (>5 ks)

NOC JAKO ŽÁDNÁ JINÁ Pokud nechcete riskovat, že se domů vrátíte s desítkou a probudíte se vedle...

D-221888
Womanizer Rirhual Shushu nová generace CLITORIAL AQUA
Doprava zdarma
1 246 Kč
Skladem (>5 ks)

Úžasné klitorální orgasmy! Rituál Shushu představuje zcela novou inovaci pro ženy. Úchvatná...

D-225030
Womanizer SATISFYER Pro Penguin NG edition 2020
Doprava zdarma
1 446 Kč
Skladem (>5 ks)

Satisfyer Pro Penguin Next Generation nyní nabízí intenzivnější, rychlejší a vícenásobné orgasmy....

D-214605
Womanizer IBIZA sací stimulátor klirorisu s vibracemi
Doprava zdarma
1 475 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento stylový vibrátor s tlakovou vlnou inspiruje 2 motory a je nejen vizuálně ohromující, ale...

D-230872
Womanizer SATISFYER luxusní vzduchový vibrátor
Doprava zdarma
2 901 Kč
3 018 Kč (–3 %)
Skladem (>5 ks)

Luxusní High Fashion je královnou couture sexuální péče, s jedinečným střiženým designem z...

D-227944
OHMAMA ESTIMULADOR ONDAS CLITORIS - CORAL
Doprava zdarma
1 115 Kč
Skladem (>5 ks)

Whau! To jsou jediná slova,...

D-229769
Womanizer intenzivní stimulátor klitorisu. 10 sacích a lízacích programů. Barva: modrá
Doprava zdarma
1 201 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento stimulátor klitorisu se super jemným dotykem, 10 sacími a 10 lízacími režimy a možnostmi,...

D-230638
OHMAMA CLITORAL STIMULÁTOR DUCKLING YELLOW
Doprava zdarma
1 107 Kč
Skladem (>5 ks)

Mami! Víme, že je jen málo věcí lepších než dobrý orgasmus a že je důležité udržovat dobré...

D-229801
Womanizer SATISFYER curvy trinity 4 vzduchový pulsní vibrátor. Barva: černá
Doprava zdarma
1 446 Kč
Skladem (>5 ks)

3 výkonné motory dělají ze silikonového masturbátoru Satisfyer Curvy Trinity 4 univerzální...

D-231149
Womanizer Rithual Shushu nová generace CLITORIAL Cerise
Doprava zdarma
1 199 Kč
Skladem (>5 ks)

Shushu přináší revoluční zážitek se svou kombinací vibrací a sání v kompaktním, ergonomickém...

D-225031
Womanizer na klitoris PRETTY LOVE smart - otis. Nabíjecí
Doprava zdarma
1 370 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento Womanizer masážní přístroj nabízí 7 rozmanitých režimů sání, které uspokojí vaše potřeby a...

D-219193
Womanizer Ritual nová generace. Barva: černá
Doprava zdarma
1 199 Kč
Skladem (>5 ks)

Shushu je revoluční klitorální stimulátor, který kombinuje vibrační a sání technologii pro silné...

D-225032
Womnizer SATISFYER PRO 3 vibrační.
Doprava zdarma
1 446 Kč
Skladem (>5 ks)

Dosáhnout více a intenzivnějších orgasmů. Vibrace nové generace Satisfyer Pro 3 stimulují...

D-218451
Womanizer Fantasy pro ženy. Vibrační rotační přísavka
Doprava zdarma
1 794 Kč
Skladem (2 ks)

Vibrující roto sání-ji objala štěrbinu mezi nohama svou měkkou, Elite silikonovou přísavkou....

PD4925-12
PRETTY LOVE SUCTION & VIBRO-KULKOUS
Doprava zdarma
1 010 Kč
Skladem (>5 ks)

Je navržen tak, aby vám poskytoval dvojí stimulaci s vibračními a sacími režimy. Mini vibrační...

D-231154
OHMAMA CLIT STIMULÁTOR JELLYFISH
Doprava zdarma
1 081 Kč
Skladem (>5 ks)

Nebojte se této malé medúzy, protože její žihadlo vás prostě okouzlí. Je potažena měkkým...

D-229773