Recenze: Vibrační masturbátor + vakuová pumpa + erekční kroužky

 

Vakuová pumpa která funguje zároveň jako masturbátor a k tomu erekční kroužky? Kompletní recenze:

Jako někdo, kdo má zkušenosti s testováním erotických pomůcek, víme, jak důležité je najít ten pravý produkt, který splňuje všechny požadavky. Při nedávném průzkumu jsme narazili na masturbátor, který stojí za to vyzkoušet!

Suck-N-Pump Stroker

Unikátní dvojitá funkce: Erekční pumpa a masturbátor

Od ostatních na trhu odlišuje svou výjimečnou dvojitou funkcí. Jedná se o erekční pumpu a masturbátor v jednom, což je kombinace, kterou jsme ještě neviděli.

Silné vibrace pro intenzivní zážitky

Další vlastností, která z něj dělá vynikajícího favorita na masturbaci, jsou jeho vibrace. Není to jen obyčejná pumpa a stroker. Má také funkci vibrací, které lze jednoduše aktivovat otočením horního ovládacího prvku.

Vibrační masturbátor a vakuovou pumpu v jednom

Snadné ovládání a komfort při použití

Je navržen tak, aby byl co nejjednodušší na použití. Jeho měkký TPR obal vytváří vzduchotěsné těsnění, které zajišťuje úžasný sací efekt, a průhledná trubice umožňuje sledovat vaši erekci. Trubice je navíc označena pravítkem, takže můžete vidět, jak se váš penis zvětšuje.

Navíc! 3 erekční kroužky v balení

Určitě nemůžeme zapomenout zmínit další výhodný prvek, který je součástí balení - 3 silikonové erekční kroužky o různých velikostech, aby pasovaly každému penisu! Tyto kroužky jsou navrženy, aby byly nasunuty na váš penis a tím pomohly prodloužit erekci a ejakulaci. Tímto způsobem vám nabízí další možnost, jak si užít své intimní chvilky ještě intenzivněji.

Silikonový erekční kroužek je navržen s tím, aby byl přes penis nasazený a pevně ho obepnul. Tento stisk pomáhá udržovat erekci a prodlužuje zábavu. Jde tedy o další detail, který vám pomáhá zlepšit svou sexuální výkonnost a potěšení.

Kroužky jsou vyrobeny ze silikonu, což je materiál oblíbený pro svou pružnost, pohodlnost a bezpečnost.

Masturbátor vakuová pumpa erekční kroužky

Voděodolnost a jednoduchá údržba

Jednou z věcí, které jsme opravdu ocenili, je jeho voděodolnost. To znamená, že jej můžete bez obav používat v koupelně, což otevírá nové možnosti pro zábavu a potěšení.

Co je v balení?

Stroker je dodáván s masturbátorem, pumpovacím míčkem a třemi C- erekčními kroužky. Všechny tyto komponenty jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální soulad, komfort, funkčnost a především potěšení.

Podívejte se i přímo na popis detailů...

Závěrečné hodnocení

Celkově je to vynikající záležitost pro ty, kteří hledají výkonnou a účinnou masturbační pomůcku. S jeho dvojitou funkcí, silnými vibracemi, snadným použitím a jednoduchou údržbou je to produkt, který bychom doporučili každému, kdo hledá něco víc než jen běžný masturbátor.

Takže pokud hledáte erotickou pomůcku, která vám nabízí různorodé možnosti použití a zároveň zahrnuje další prvky, které vám pomohou zlepšit vaši sexuální výkonnost, určitě zvažte tento masturbátor. Nabízí skvělou hodnotu za peníze, které vám žádný jiný s takovou kombinací nenabídne.

Vlastnosti Hodnota
Délka balení (cm) 39.9
Šířka balení (cm) 10.4
Výška balení (cm) 11.7
Hmotnost balení (gramy) 1157
Hloubka hlavního pouzdra (cm) 43.2
Šířka hlavního pouzdra (cm) 33.7
Výška hlavního pouzdra (cm) 22.9
Hmotnost hlavního pouzdra (kg) 4.2
Další rozměry Hloubka průniku: 17.8 cm
Baterie (2) "AA" běžné tužkové baterie (nejsou součástí balení)