Mužský masturbátor Kiiroo Onyx+ objevte nepřekonatelnou rozkoš | Recenze

 

 

Jste připraveni zažít rozkoš jako nikdy předtím? Představujeme Kiiroo Onyx+, průlomový mužský masturbátor navržený tak, aby vaše fantazie ožily. Řekněte sbohem nudnému sebeuspokojení a objevte zcela nový svět smyslné spokojenosti.

Masturbátory KIIROO v nabídce.

Realistické pocity a poutavá konektivita

Kiiroo Onyx+ je automatický mužský masturbátor, který používá sérii stahujících se kroužků pro napodobení pocitu soulože. Jeho pokročilý design a materiály vytvářejí neuvěřitelně realistický zážitek, který posouvá vaši rozkoš do nových výšin. Ale to není vše - Onyx+ se také připojuje k aplikaci FeelConnect, která vám umožňuje synchronizovat zařízení s interaktivním obsahem, zážitky virtuální reality a dokonce jej ovládat na dálku. Tato symbióza technologie a potěšení je naprosto nevídaná.

Nenáročné nastavení a přizpůsobitelné ovládání

Začít s Onyx+ je hračka. Stačí jej nabít pomocí přiloženého USB kabelu, připojit k aplikaci FeelConnect a jste připraveni na akci. Zařízení nabízí tři režimy: manuální, interaktivní a automatický. To znamená, že si můžete přizpůsobit svůj zážitek podle svých přání, ať už chcete mít úplnou kontrolu nebo se jen opřít a nechat Onyx+ dělat svoji práci.

Masturbátor KIIROO ONYX+ TELEDILDONIC MASTURBÁTOR JESSICA DRAKE EXPERIENCE1

Dlouhá životnost baterie

S až 60 minutami nepřetržitého použití na jedno nabití se můžete oddávat prodlouženým sezením potěšení bez jakýchkoli přerušení. Dlouhá životnost baterie zajišťuje, že Onyx+ je vždy připraven uspokojit vaše potřeby, kdykoli přijde nálada.

Masturbátor KIIROO ONYX+ TELEDILDONIC MASTURBÁTOR JESSICA DRAKE EXPERIENCE3

Vynikající kvalita materiálů a snadná údržba

Může pochlubit prémiovým silikonovým pouzdrem, které poskytuje měkký, životní pocit, který zvyšuje váš celkový zážitek. Navíc je zařízení snadno čistitelné, což zajišťuje optimální hygienu a dlouhou životnost. Stačí vyjmout pouzdro, umýt jej teplou vodou a jemným mýdlem a nechat jej vzdušně uschnout před opětovným složením.

*Inspirativní příběhy: Uživatelé sdílejí své zkušenosti s Onyx+

"Nikdy by mě nenapadlo, že mužský masturbátor může být tak úžasný. Kiiroo Onyx+ zcela změnil způsob, jakým zažívám potěšení. Pocity jsou neuvěřitelně realistické a interaktivní obsah přidává zcela nový rozměr mé masturbaci. Nedokážu si představit návrat k něčemu jinému!" - Jason, 28

"Dostal jsem Onyx+ jako dárek od mého partnerky a přiblížil nás to více než kdy jindy. Používáme jej pro hru na dlouhou vzdálenost, a přidal vzrušení a intimitu do našeho vztahu. Je snadné jej nastavit a ovládání v aplikaci jej dělá zábavným a univerzálním. Velmi doporučuji!" - Michael, 32

Masturbátor KIIROO ONYX+ TELEDILDONIC MASTURBÁTOR JESSICA DRAKE EXPERIENCE

Shrnutí klíčových informací

  • Realistické pocity s technologií stahujících se kroužků
  • Připojení k aplikaci FeelConnect pro interaktivní zážitky
  • Tři přizpůsobitelné režimy: manuální, interaktivní a automatický
  • Až 60 minut nepřetržitého použití na jedno nabití
  • Prémiové silikonové pouzdro pro životní pocit
  • Snadná čistota a údržba

Zažijte budoucnost mužské rozkoše s Kiiroo Onyx+

Je čas zvednout svou rozkoš na vyšší úroveň. Díky inovativnímu designu, přizpůsobitelným ovládacím prvkům a poutavé konektivitě nabízí toto zařízení opravdu nevídaný zážitek. Nepropásněte šanci změnit svou cestu sebeuspokojení.

Popis produktu: Kiiroo Onyx+ je automatický mužský masturbátor, který používá technologii stahujících se kroužků pro dosažení realistického, poutavého zážitku.