Masturbátor PDX Elite deluxe Mega - Bator

 

Podívejte se na nejlepší masturbátory s přísavkou

 *Video s automaticky přeloženými titulky

PDX ELITE DELUXE MEGA-BATOR je nejlepší masturbátor který si může člověk pořídit!

Je to jeden z nejvyšších modelů masturbátorů PDX Elite a je vybaven velmi vysoce kvalitními materiály a funkcemi. Je navržen tak, aby vám poskytl úžasnou stimulaci a má neuvěřitelně realistický design. Má také nastavitelnou intenzitu lubrikace, která vám umožní nastavit si svou masturbaci tak, aby vyhovovala vašim potřebám.

Masturbator PDX ELITE DELUXE MEGA-BATOR

 

Jaká je výhoda tohoto masturbátoru?

 • Je to jediný hands-free masturbátor na světě, který udělá všechnu práci za vás, takže můžete zažít dokonalé potěšení bez použití rukou!
 • Je vyroben z měkkého a silikonového materiálu a má vnitřní válce, které se pohybují nahoru a dolů a vytvoří tak dokonalou stimulaci. Válce jsou vybaveny výkonným motorkem a vy si tak můžete vybrat ze tří různých stupňů intenzity.
 • Je navržen tak, aby vám poskytoval intenzivní stimulaci, a vy jste mohli dosáhnout orgasmu mnohem rychleji než při běžné masturbaci. Je to také skvělý způsob, jak zůstat zdravý a zlepšit svůj sexuální život.
 • Je skvělou volbou pro ty, kteří se chtějí dobře bavit a dosáhnout dokonalého uspokojení. Jeho jednoduchá obsluha a intenzivní stimulace vám pomohou dosáhnout orgasmu rychleji než kdy jindy.

 Zpět na otázky

3 speciální funkce masturbátoru: Vagína - zadek (anál) - orál (rty)

 • Deluxe Mega-Bator je vybaven 10 různými programy vibračních a rotačních pohybů, aby vám pomohl dosáhnout maximálního vzrušení. Díky svým silným motorem můžete zažít rychlou rotaci, měkké vibrace a přirážení, které vás donutí dosáhnout orgasmu. Je vybaven ergonomickou rukojetí a 3 různými silovými úrovněmi pro nekonečné možnosti hry. J také vybaven funkcí voděodolnosti, takže jej bez obav můžete používat ve sprše nebo ve vaně.
 • Skládá z rotační hlavy, která se otáčí v obou směrech pro intenzivní stimulaci, a funkce přirážení, která poskytuje další hlubokou stimulaci. Řídí se pomocí ovládacího panelu, který poskytuje 10 různých vzorců rychlosti a intenzity, které umožňují přizpůsobit toto zařízení vašim potřebám. Můžete také použít vodní lubrikant pro ještě intenzivnější zážitek. Je navržen tak, aby umožňoval jemnou, ale intenzivní stimulaci. Jeho lehká, přenosná konstrukce je ideální pro cestování nebo příležitostné použití.
 • 3 vyměnitelné svršky poskytují nepřeberné množství možností pro střídání pocitů a vzrušení. Přiléhavá kundička poskytuje realistické vnímání a teplotu, těsný zadeček je připravený na intenzivnější hrátky a pro hebké milování jsou tu rty. Díky těmto svrškům můžete podle nálady střídat různé pocity a zažít tu nejsilnější rozkoš.
 • 3 vyměnitelné svršky také zajišťují, že se vaše zařízení udrží v čistotě a hygienickém stavu. Když je čas je uklidnit, jednoduše je vyjměte a vyčistíte je vlhkým hadříkem.
 • Tři vyměnitelné svršky zajišťují, že si můžete užít nekonečnou zábavu a změnit si rozkoš podle svých představ.
 1. První návlek je vyroben z příjemného materiálu, který se cítí jako pravá kůže, a nabízí hebkou vagínu - kundičku.
 2. Druhý návlek je těsný zadeček, který je vyroben z měkkého materiálu, abyste mohli cítit anální stisk, který je příjemný a uvolňující.
 3. A poslední návlek jsou hebké rty, které budete cítit jako skutečné, a poskytují velmi intenzivní zážitek jako opravdový orální sex.
 • Všechny svršky jsou navrženy tak, aby se dobře hodily k vašemu tělu a penisu a poskytovaly pohodlí i při dlouhodobém používání.
 • Díky těmto 3 vyměnitelným svrškům můžete zažít úžasnou rozkoš s každou z nich. Můžete si užít přiléhavou kundičku, těsný zadeček nebo hebké rty. Všechny tyto svršky jsou vyrobeny z kvalitního realistického materiálu, takže se cítíte jako byste byli s opravdovou ženou. Každý svršek má příjemnou texturu a vy se tak můžete ponořit do nekonečné rozkoše. S těmito 3 svršky rozkoše můžete zažívat nové zážitky každý den a stále si užívat nezapomenutelnou rozkoš.
 • 3 vyměnitelné svršky rozkoše lze použít pro různé druhy erotických her. Můžete si například vybrat kundičku pro hluboké milování, těsný zadeček, pro příjemný tah a hebké rty pro příjemnou masáž. Všechny jsou vyrobeny z měkkého silikonu a jsou vhodné pro všechny typy erotických hrátek. Díky jejich tvaru a přiléhavosti se budete cítit jako byste měli v náruči skutečnou ženu.
 • Každý svršek je vyroben z ultra realistického materiálu, který dokonale připomíná lidskou kůži. Jemné výstřihy na místech, která jsou nejcitlivější, vám poskytnou nezapomenutelnou rozkoš.
 • Vyměnitelné svršky mohou být použity s lubrikačními gely, které jsou vhodné pro všechny druhy materiálů.
 • Můžete také použít svršky s různými tepelnými účinky. Některé materiály se zahřívají, jiné se ochlazují, což vám poskytuje jinou úroveň rozkoše, kterou jste ještě nikdy nezažili.
 • Každý svršek je vyroben z realistického materiálu Cyberskin, který se pohybuje na dotek jako pravá kůže a jeho povrch je lehce drsný. Svršky jsou navíc velmi snadno vyměnitelné, takže si můžete vychutnat různé druhy stimulace.
 • Tento realistický topper rozkoše je vyroben z měkkého silikonu a má vnější povrch, který je lemovaný šesti vlnami masážních žeber. Když jím protáčíte penis, pocítíte jemnou masáž, která se postupně stupňuje až k vrcholu potěšení. Vnitřní strana topperu je hladká a neproniknutelná, takže můžete dosáhnout slastných orgasmů jako nic!
 • Špičkové materiály výrobku, jako je silikon a ABS, zajišťují, že vám vydrží dlouho, snadno se čistí a je bezpečný pro použití. Vibrace, které tento produkt nabízí, jsou velmi intenzivní a můžete je jednoduše přizpůsobit pomocí ovládacího panelu.
 • Kombinace kvalitních materiálů a inteligentního výkonu vám poskytne nejlepší sexuální zážitek, jaký jste kdy měli!

 Zpět na otázky

Vibrační masturbátor - jak to funguje?

 • Vibrace: kromě rotačních a přítlačných pohybů Masturbátor Deluxe Mega-Bator také poskytuje silné vibrace. Vibrace jsou řízeny dvěma různými motory a se dají nastavit až na 10 různých rychlostí a intenzit. Vibrace mohou být aplikovány buď do samotného návleku, nebo do širokého spektra funkcí, které jsou k dispozici, jako např. rotace nebo přítlak.
 • Deluxe Mega-Bator má také režim vibrace, který můžete použít společně s rotací a / nebo přítlakem, abyste dosáhli ještě většího uspokojení. Vibrace mohou být nastaveny na různé intenzity, takže si můžete vytvořit svůj vlastní unikátní zážitek.
 • Další výhodou tohoto systému je, že návlek je snadno vyměnitelný. Vyměníte-li jeden návlek za druhý, stačí stáhnout magnetickou matrici a nahradit ji novou. Tímto způsobem můžete měnit a vylepšovat kvalitu masturbace, aniž byste museli používat náročné nástroje.
 • Díky konstrukci návleku je zaručeno, že se udrží pevně na místě a nedochází k žádným nežádoucím pohybům. To má za následek, že kvalita povrchu válce je vždy na vysoké úrovni a zaručuje dlouhotrvající provoz bez oprav a údržby. Navíc, když je návlek vložen do trubice, tlumí vibrace a zvuk, který je uvolňován, což znamená, že vaše zábava bude tichá a pohodlná.
 • Kromě toho, že je systém zavedení návleku maximálně pohodlný, je také velmi bezpečný. Návlek je navržen s vysoce odolným materiálem, který je odolný proti opotřebení a roztržení.
 • Jedním dotykem můžete dosáhnout toho, že se vibrace zapnou a vypnou. Stačí použít tlačítko On/Off. Pokud chcete změnit rychlost, stiskněte tlačítko plus nebo minus. Pokud chcete změnit vzor pulzování, stiskněte tlačítko se šipkou nahoru nebo dolů.
 • má dvě vysokovýkonné motory, které poskytují intenzivní vibrace a stimulují vás, ať už jsou používány vnitřní nebo vnější. Můžete se přepínat mezi 5 různými rychlostmi a 10 pulzačními vzory, abyste nalezli tu nejlepší kombinaci pro vaše potřeby.

 

Konstrukce: tento masturbátor je konstruován tak, aby byl flexibilní a snadno se přizpůsobil vašemu penisu. Vnitřní tunel návleku na penis je vyroben z měkkého a příjemného gelu, který se snadno přizpůsobí a obejme váš penis.

 Zpět na otázky

Výhody tohoto masturbátoru:

 1. Přizpůsobitelný režim pulzací a rotací pro nastavení vlastního komfortu
 2. Automatické nastavení teploty pro maximální pohodlí a vzrušení
 3. Senzorové ovládání pro snadné ovládání
 4. Kompatibilní s lubrikanty na vodní bázi
 5. Štíhlý, diskrétní a elegantní design pro snadné uchování a použití
 6. Držák pro mobilní zařízení (ideálně běžný mobil) umožňuje snadné připojení vašeho zařízení k masturbátoru, takže můžete sledovat své oblíbené porno na velké obrazovce nebo si užívat virtuální realitu.
 7. Ovládání s použitím rukou - Připevněte masturbátor k držáku s přísavkou a připojte konektor do počítače. Připojte svůj počítač k internetu a přihlaste se na svůj účet. Poté můžete používat ovládací panel, abyste ovládali své zařízení z pohodlí svého domova.

 Zpět na otázky

Jak správně používat masturbátor?

 • Před použitím si dobře umyjte ruce a ujistěte se, že je čistý.
 • Naneste lubrikant na masturbátor a na váš penis.
 • Začněte pomalu, jemně pohybovat po celé délce penisu pomocí jemného tlaku.
 • Změňte tlak a intenzitu pohybů podle toho, jaké pocity vám to přináší.
 • Když se blížíte k orgasmu, zpomalte a užívejte si pocity.
 • Po skončení masturbace si opět dobře umyjte ruce i penis.
 • Masturbátor po každém použití důkladně očistěte.

 Zpět na otázky

Jaký je nejlepší masturbátor?

V podstatě nexistuje žádný jeden nejlepší masturbátor - to závisí hodně na vašich osobních preferencích a co vám nejvíc vyhovuje. Existují různé typy masturbátorů, od ručně vyrobených domácích přístrojů až po profesionální stroje. Nejčastěji se však používají vibrační masturbátory, které jsou vybaveny různými funkcemi a vibračními programy. Důležité je vyzkoušet si různé typy a zjistit, co funguje pro vás nejlépe.

Je to velmi subjektivní otázka, protože to, co je pro jednoho člověka nejlepší, nemusí být nejlepší pro jiného. Doporučujeme vyzkoušet několik různých a vybrat si ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Prostě neexistuje žádný jednoznačný nejlepší. Každý má své vlastní funkce a výhody, které mohou vyhovovat různým preferencem. Nejlepší způsob, jak najít ten nejlepší pro vás, je vyzkoušet co nejvíce možností a zjistit, který se vám nejvíce líbí.

Ale! PDX ELITE vas nikdy nezklame! je to špičkový masturbátor od značky, která se masturbací zabývá dlouho a přináší jen ty nejlepší masturbátory na světě.

Zpět na otázky