ElectraStim SensaVox Electro Sex stimulátor - EM140

ElectraStim SensaVox Electro Sex Stimulator (EM140) je jeden z nejpokročilejších a nejvýkonnějších stimulátorů, nabitý dráždivými funkcemi a zabalený do elegantního špičkového designu. Pokud chcete výkonný e-stim power box, který nabízí více způsobů hraní, pak si zamilujete tento dvoukanálový elektro sex stroj.

*Jsme přímý dovozce s on-line podporou.

*Video s automaticky generovanými titulky - díl 1 (v popisu najdete i díl 2)

7 790 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
ElectraStim SensaVox Electro Sex stimulátor - EM140
EM140 new layout pic no CD 9d906e49 1f68 4c73 852f b289dc012712
Akce
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

*Video s automaticky generovanými titulky - díl 2

Výkonný - používejte až 4 příslušenství najednou
99 úrovní intenzity -  pohání i ty největší hračky!
Hardcore, industriální vzhled  – perfektně se hodí k estetice vašeho dungeonu
9 předprogramovaných vzorů – každý z nich lze upravit tak, aby se změnila rychlost a šířka pulzu
Ovládání zvuku  – Mono mikrofon a režimy linkového vstupu (včetně 3,5mm mikrofonního nástavce)
Síť nebo baterie napájení.

  ElectraStim SensaVox Electro Sex Stimulator (EM140) je jeden z nejpokročilejších a nejvýkonnějších stimulátorů, nabitý dráždivými funkcemi a zabalený do elegantního špičkového designu. Pokud chcete výkonný e-stim power box, který nabízí více způsobů hraní, pak si zamilujete tento dvoukanálový elektro sex stroj.

  Vytvořte si vlastní stimulační vzorce pomocí hudby nebo hlasových příkazů k ovládání rytmu, intenzity a trvání stimulace pro sexuální zážitek, který je skutečně přizpůsobitelný. Čím hlasitější jsou zvuky, tím silnější stimulaci pociťujete. Stimulaci můžete ovládat i klasickým způsobem, pomocí hmatových knoflíkových ovladačů, které reagují i ​​v horku okamžiku.

  Nezávisle řízené duální kanály v stimulátoru EM140 e-stim vám umožňují zvolit různé intenzity pro doplnění jakékoli elektrody. Používejte až 4 unipolární nebo 2 bipolární elektrické sexuální hračky najednou a ponořte se do vzrušujících pocitů, které může poskytnout pouze elektro hra.

  99 úrovní intenzity dělá ze SensaVox náš nejvýkonnější a nejcitlivější stimulátor, který vám dává maximální kontrolu nad pocity, které cítíte. Kromě možností ovládání zvukem je zde 9 předprogramovaných vzorů, které lze upravit tak, aby vyhovovaly vašim přáním.

  Poznámka : Abyste měli jistotu, že si pro své příslušenství vyberete stimulátor s dostatečným výkonem, vždy doporučujeme nahlédnout do tabulky kompatibility přímo u výrobce.

  *Elektrastim SensaVox demo

  Specifikace:  

  - Vysoce intenzivní dvoukanálový výstup s izolovanými ovládacími prvky
  - 99 nastavení intenzity s otočným ovladačem
  - Tlačítko Boost pro zvýšení intenzity stimulace o 25 % v krátké dávce
  - Napájení ze sítě nebo baterie s režimem úspory energie
  - 9 předprogramovaných nastavení stimulace
  - Modulace předprogramovaná nastavení pro přizpůsobené přehrávání
  - Hlasové ovládání pomocí přiloženého mikrofonu
  - Ovládání hudby při připojení hudebního přehrávače pomocí přiloženého kabelu
  - LED displej
  - Vysoce kvalitní výroba a povrchová úprava

  Obsah balení:

  • 1x jednotka stimulátoru SensaVox EM140
  • 1x Pevné pouzdro
  • 2x propojovací vodiče s 2mm kolíkovým připojením
  • 1x mikrofon
  • 1x Line-in kabel
  • 1x adaptér samice na samici
  • 1x Celosvětový zásuvkový adaptér
  • 1x 9V baterie
  • 1x anglický návod k použití
  • Záruční list 

  *elektrosex stimulátor Sensavox Promo video

  Jak používat EM140 SENSAVOX:

  ElectraStim SensaVox Electrosex stimulátor je jedním z nejvýkonnějších stimulátorů, takže má spoustu funkcí a vlastností, se kterými se můžete vypořádat. Vytvořili jsme tohoto praktického průvodce, abychom vám poskytli úplný přehled, než váš nákup dorazí. 

  SensaVox je dvoukanálová stimulační jednotka navržená pro použití jednotlivci nebo páry pro erotickou elektrostimulaci (EES). Může být použit během masturbace, předehry a sexu ke zlepšení sexuálních vjemů a je třeba jej používat spolu s nejméně 1 bipolárními nebo 2 unipolárními elektrodami. Součástí sady nejsou žádné elektrody, takže je budete muset zakoupit samostatně podle vlastního výběru.

  Protože má SensaVox 2 samostatné kanály, může napájet až 2 bipolární nebo 4 unipolární elektrody současně. Každý kanál má vlastní ovládání intenzity, takže na každém kanálu můžete zažít různé úrovně výkonu současně.

  Stimulátor může být napájen buď přímo ze sítě nebo z baterie, v závislosti na vašich preferencích. Speciální audio vstup přes line-in připojení nebo přiložený mikrofon umožňuje synchronizovat stimulaci se zvukem, takže můžete zažít pocity v čase s ovládáním hudby nebo hlasem.

  Jak nastavitelné je ovládání a intenzita?

  SensaVox je vysoce nastavitelný stimulátor s 99 úrovněmi intenzity ovládanými otočným voličem na každém kanálu. K dosažení plného výkonu vyžaduje více než 4 plné otáčky otočných voličů, takže je snadné najít správné nastavení výkonu pro vás, aniž byste šli příliš rychle příliš vysoko. Díky tomu je SensaVox více než 5krát lépe ovladatelný než většina zařízení estim, což zajišťuje, že najdete přesně to správné nastavení intenzity.

  Jak fungují duální kanály?

  Díky 2 kanálům můžete použít dvojnásobné množství elektrod, než můžete s jednokanálovou jednotkou. Každý kanál má svou vlastní nastavitelnou intenzitu, takže pokud chcete, můžete použít úroveň 99 na kanálu 1 a úroveň 1 na kanálu 2.

  Pokud chcete sdílet pocity se svým partnerem, můžete použít oba kanály přesně tak, jako byste použili u jednokanálového stimulátoru. Jednoduše připojte 2 unipolární elektrody ke stejnému kanálu a místo toho, abyste používali obě sami, jednu dejte svému partnerovi, aby si s ní hrál. Když se dotknete jeden druhého, dokončíte okruh, takže budete cítit pocit skrze elektrody, ale také všude, kde se dotknete.

  Jaké jsou stimulační programy?

  K dispozici je 9 předprogramovaných nastavení stimulace řízených vestavěným mikroprocesorem uvnitř stimulační jednotky. Tlačítka pro výběr programu vám umožňují vybrat si některý ze stimulačních programů:

  P1 Hladká – Konstantní, stálá stimulace
  P2 Mazlení – Pulzující masáž
  P3 Swinger – Pulzující masáž střídá kanály
  P4 Burst – Stimulace je současně přerušena na obou kanálech v dávce
  P5 Střídavá – Stimulace se střídá mezi oběma kanály
  P6 Stepper – Stimulace na každém zeslabuje a zeslabuje kanál ve střídavých časech
  P7 Shooter – Mezi kanály se střídají řetězce pulzujících vjemů
  P8 Auto Climb – Kanál 1 pomalu nabírá intenzitu, Kanál 2 nepřetržitě stimuluje
  P9 Climax – Pulsace začínají pomalu, zrychlují se a pak zase zpomalují 

  Mohu vybrat různé vzory stimulace na každém kanálu?

  Ne. Zvolený vzor bude fungovat na obou kanálech s výjimkou P8 (který bude mít vzor na kanálu 1 a konstantní stimulaci na kanálu 2).

  Stimulují kanály současně?

  Při některých nastaveních patternu ucítíte stimulaci současně v obou kanálech. Mezi kanály se střídají jiné vzory, takže máte pocit, jako by stimulace mezi kanály procházela. Přidali jsme bezpečnostní funkci, která vám brání zvýšit úroveň stimulace na obou kanálech, když nejsou vjemy aktivní. To zajišťuje, že vás nebudou čekat žádné překvapení, když se stimulace na daném kanálu obnoví.

  Co je funkce Boost?

  Stisknutím tlačítka boost dočasně zvýšíte výstupní intenzitu o 25 % na obou kanálech. Můžete použít Boost v bodě vyvrcholení, aby se váš orgasmus cítil silnější, nebo jej alternativně použít během smyslové hry k otestování limitů vašeho partnera. Zvýšená intenzita trvá pouze několik sekund po stisknutí tlačítka nebo po dobu držení tlačítka. Intenzita se poté vrátí na původní úroveň výkonu.

  O zvukovém a mikrofonním vstupu:

  K vytvoření stimulačních vzorců pomocí SensaVox můžete použít ovládání hudby nebo hlasu. Jednoduše připojte SensaVox k vašemu zesilovači, reproduktorům, MP3 přehrávači nebo jinému audio konektoru pomocí audio kabelu nebo zapojením přiloženého mikrofonu do vstupní zásuvky na stimulátoru. Specializované zvukové soubory jsou k dispozici na stránce výrobce Audio stimulace .

  Zobrazení intenzity se automaticky sníží na 0, když je vyvolán některý z audio režimů a displej programu se změní, aby indikoval, který režim používáte. Stimulátor má inteligentní vnitřní procesor, který okamžitě rozpozná audio vstup.

  Na displeji se zobrazí A1, když je připojen mikrofon, a L1, když se připojíte k hudebnímu zařízení. Chcete-li se vrátit k vestavěným programům, jednoduše odpojte audio konektor a vrátíte se k naposledy zvolenému programu. Zvukové režimy vždy začněte s nastavením nízké intenzity a pomalu zvyšujte výkon, jakmile se přizpůsobíte stimulaci aktivované hlasem/hudbou.

  VSTUP PRO MIKROFON – A1

  Zapojte mikrofon do vstupní zdířky na stimulátoru a pomocí tlačítka vzoru vyberte stimulaci. Na výběr jsou 3 různé možnosti zvuku:

  A1 – Kanál 1 je ovládán zvukem, který mikrofon snímá
  A2 – Kanál 2 je ovládán zvukem, který mikrofon snímá
  A3 – Oba kanály jsou ovládány zvukem, který mikrofon snímá

  Při použití A1 nebo A2 bude druhý kanál nastaven na nepřetržitou stimulaci.

  Otáčením koleček nastavte, jak citlivá má stimulace znít. Čím více úrovní vyšplháte, tím více bude stimulace reagovat na změny zvuku. Intenzita je řízena hlasitostí, takže čím hlasitěji mluvíte do mikrofonu, tím silnější stimulaci pocítíte.

  Citlivost mikrofonu je nastavena tak, aby odfiltrovala nežádoucí periferní zvuky, takže pro dosažení nejlepších výsledků byste měli mluvit přímo do mikrofonu. Pokud potřebujete prodloužit vzdálenost mikrofonu od stimulátoru, můžete tak učinit pomocí přiloženého adaptéru a audio kabelu. Pokud chcete, aby byl mikrofon citlivější, můžete kryt mikrofonu sejmout.

  AUDIO VSTUP – L1

  Zapojte audio kabel do stimulátoru a jednotka se přepne do režimu L1. To vám umožní použít jakékoli zvukové zařízení k vytvoření přizpůsobené stimulace. Jednoduše zapojte druhý konec audio kabelu přímo do telefonu, MP3 přehrávače, počítače nebo hi-fi. Pokud chcete slyšet hudbu, když stimuluje, budete si muset koupit adaptér, který rozdělí jeden mužský vstup na 2 ženské výstupy. To vám umožní připojit stimulátor i reproduktory ke stejnému 3,5 mm jacku.

  Jakmile budete mít stimulátor připojený, můžete prozkoumat 3 různá nastavení:

  L1 – Kanál 1 je ovládán audio vstupem
  L2 – Kanál 2 je ovládán audio vstupem
  L3 – Oba kanály jsou ovládány audio vstupem

  Při použití L1 nebo L2 bude druhý kanál nastaven na nepřetržitou stimulaci.

  Stejně jako u mikrofonního vstupu lze citlivost audio vstupu nastavit pomocí otočných voličů. Čím více otočíte voliči, tím více bude stimulátor reagovat na audio vstup. Chcete-li zvýšit intenzitu stimulace, musíte zvýšit hlasitost, ale vždy začněte nízko.

  DALŠÍ FUNKCE

  Funkce ekonomické úspory energie:

  Při napájení ze sítě budou LED displeje stimulátorů plně svítit a trvale svítit. Při provozu na baterie budou displeje mírně ztmavené a automaticky zhasnou 15 sekund po provedení poslední úpravy. To pomáhá prodloužit životnost baterie, abyste mohli hrát déle. Pokud chcete režim úspory energie vypnout, jednoduše při zapínání jednotky podržte tlačítko zesílení.

  Bezpečnostní funkce:

  Využití digitální technologie nám umožňuje zahrnout některé velmi užitečné bezpečnostní prvky. Když zapnete ElectraStim Em140, všechny úrovně výkonu se automaticky nastaví na 0. Podobně, když je zvolen jiný program, úrovně intenzity stimulace na obou kanálech se automaticky sníží na 0. Výstupní intenzita se také sníží na 0, když je některý z Jsou vyvolány zvukové režimy SensaVox.

  U programů, kde se stimulace střídá mezi kanálem 1 a kanálem 2, je možné zvýšit intenzitu zvoleného kanálu pouze tehdy, když je jeho výstup aktivní. Tím se zabrání nepříjemným překvapením, když se kanál znovu aktivuje. Intenzitu lze snížit, ať je kanál aktivní nebo ne.

  Upozornění na vybitou baterii

  Když se baterie začne vybíjet, rozsvítí se kontrolka slabé baterie, takže můžete podle potřeby přepnout na napájení ze sítě nebo vyměnit baterii. Na displeji bude také přerušovaně blikat zpráva „Lo“ jako varování.

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  ElectraStim: Inovativní svět Elektro-Sexu a stimulace

  V oblasti sexuálních hraček a stimulace existuje mnoho způsobů, jak prozkoumávat a prohlubovat intimní zážitky. Jedním z nejzajímavějších a inovativních přístupů je elektro-sex, což je stimulace nervových zakončení a okolních tkání pomocí elektrického proudu. A v čele tohoto odvážného směru stojí firma ElectraStim.

  #ShowMore#

  Historie a základy ElectraStim: Firma ElectraStim je značkou založenou ve Velké Británii, která se specializuje na výrobu elektro-sexuálních hraček, stimulátorů a příslušenství. S více než 20 lety zkušeností na poli elektro-sexu se stala jedním z předních jmen v tomto oboru. Jejich produkty jsou navrženy s důrazem na kvalitu, inovace a bezpečnost uživatelů.

  Elektro-Sex: Oživení nervových zakončení: Elektro-sex, také nazýván jako "e-stim" nebo "elektrostimulace", je technika, při které se využívá elektrický proud k stimulaci nervových zakončení a svalů v oblasti genitálií. Podobně jako elektroterapie v lékařském kontextu, elektro-sex se zaměřuje na přenášení elektrických impulzů do těla, což může způsobit širokou škálu pocitů, od jemného brnění po intenzivní vzrušení.

  Produkty ElectraStim: ElectraStim nabízí rozmanitou škálu produktů, včetně elektro-sexuálních stimulátorů, vložitelných hraček, příslušenství a speciálních gelelů pro elektro-sex. Jejich nabídka zahrnuje stimulátory různých úrovní výkonu, které umožňují uživatelům individuálně nastavit intenzitu a vzory stimulace.

  Bezpečnost a zábava: I když by mohlo elektro-sex zpočátku znít netradičně a záhadně, ElectraStim se zaměřuje na bezpečnost a zábavu uživatelů. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly potěšení a vzrušení, zatímco zůstávají bezpečné a snadno ovladatelné.

  Inovace a budoucnost: ElectraStim neustále hledá nové způsoby, jak inovovat elektro-sex a přinášet uživatelům nové zážitky. S rychlým technologickým pokrokem je možné očekávat, že tato oblast bude i nadále růst a vyvíjet se.

  Ekologický závazek: Jako odpovědná firma je ElectraStim vědoma svého dopadu na životní prostředí. V roce 2022 se připojila k Shopify Sustainability Fund, což ukazuje na závazek k udržitelnosti a environmentální odpovědnosti.

  Závěr: Firma ElectraStim přináší do světa intimitního zážitku novou dimenzi pomocí elektro-sexuálních hraček a stimulátorů. S důrazem na kvalitu, bezpečnost a inovace se stala významným hráčem v oblasti elektro-sexu. Pro ty, kteří hledají nové způsoby prozkoumání svého těla a intimního potěšení, může elektro-sex od ElectraStim nabídnout vzrušující a nezapomenutelné zážitky.

  Podobné produkty

  ELECTRASTIM FLICK STIMULÁTOR PACK EM60 E (1)
  Doprava zdarma
  2 560 Kč
  Skladem (4 ks)

  Powerbox ElectraStim Flick e-stim, menší, štíhlejší a sexy než mnoho modelů na trhu, má 7...

  D-227094
  Profesionální Elektro stimulátor ELECTRASTIM AXIS HIGH kompletní set EM200
  Doprava zdarma
  8 990 Kč
  Skladem (2 ks)

  * Unboxing od výrobce s automatickými titulky Elektrosex_ElectraStim Axis High Specification...

  D-227099
  ELECTRASTIM FLICK DVOJITÝ STIMULÁTOR MULTI PACK
  Doprava zdarma
  5 990 Kč
  Skladem (>5 ks)

  Získejte perfektní úvod do dvoukanálové stimulace s ElectraStim Flick Duo Multipack. Nejen, že...

  D-227097
  ElectraStim Flick Duo EM80 Pack
  Doprava zdarma
  4 809 Kč
  Skladem (>5 ks)

  ElectraStim Flick Duo je první dobíjecí elektro sex stroj na světě. Flick Duo nabízí 4 různé...

  D-227096
  ELECTRASTIM FLUX STIMULÁTOR UNIT EM180
  Doprava zdarma
  6 990 Kč
  Skladem (5 ks)

  Flux překlenuje propast mezi „startovacími“ sadami elektro sexu a špičkovými jednotkami nejvyšší...

  D-227098