ELECTRASTIM EXPLORER ELEKTRO FINGER SLEEVES

Explorer je ideální pro stimulaci klitorisu a další povrchové hrátky, poskytuje hladkou a kontrolovatelnou úroveň pocitu, která podporuje zkoumání různých er...

1 319 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.3.2023
Možnosti doručení
Kód: D-230010
ELECTRASTIM EXPLORER ELEKTRO FINGER SLEEVES
ELECTRASTIM EXPLORER ELEKTRO FINGER SLEEVES
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

Explorer je ideální pro stimulaci klitorisu a další povrchové hrátky, poskytuje hladkou a kontrolovatelnou úroveň pocitu, která podporuje zkoumání různých erotogenních zón. Zejména ve spojení s úvodním stimulátorem KIX mohou uživatelé zažít jemný typ elektrostimulace, který ukazuje smyslnější stránku e-stimulace.

Vodivé návleky, vyrobené z platinou vytvrzeného silikonu (100% bez ftalátů), lze nosit v páru nebo je kombinovat s jinou unipolární hračkou, jako je podložka, erekční kroužek nebo zvuk močové trubice, a získat tak řadu různých pocitů.

Pro dosažení nejlepšího pocitu doporučujeme použít na pokožku trochu vodivého gelu (nebo kvalitního lubrikantu na vodní bázi), aby byl zajištěn co nejlepší kontakt.

Je kompatibilní s jakýmkoli stimulátorem ElectraStim, vnitřek Exploreru je izolovaný, takže jeho nositel nebude během hry přijímat žádnou stimulaci přes prsty.

  • Návlek na prsty Electro
  • 100% bez ftalátů
  • Lze nosit v páru nebo kombinovat s jinou unipolární hračkou
  • Kompatibilní s jakýmkoli stimulátorem ElectraStim

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: