.

ADDICTED TOYS MASTURBADOR ANO 2.0


Návod k použití:

Před použitím použijte lubrikační gel na vodní bázi bez parabenů, například značky Waterfeel nebo N...

849 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2023
Možnosti doručení
Kód: D-218460
ADDICTED TOYS MASTURBADOR ANO 2.0
ADDICTED TOYS MASTURBADOR ANO 2.0
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

Návod k použití:

Před použitím použijte lubrikační gel na vodní bázi bez parabenů, například značky Waterfeel nebo Nina Kikí.

Po použití, pokud uvnitř nedošlo k ejakulaci, očistěte její mýdlem s neutrálním ph a teplou, pokud uvnitř došlo k ejakulaci, vy stiskněte návlek, vložte ji pod vodu a očistěte její mýdlem s neutrálním pH, nechte ji uschnout a opět připraveni k použití.

  • Ano

Materiál; TPR totální ftaláty

  • 5 VÝHOD MUŽSKÉ MATURBACE

Masturba je v některých společnostech stále škodce za nemorální a nemorální. Ve skutečnosti se jedná o téměř zakázané téma, o kterém se na schůzkách téměř nemluví a je vyhrazeno pro intimní záležitosti. Neměli přehlížet ani některé městské legendy, které kolem mužské masturbace kolují: například bychom že neplodnost, slepotu nebo výskyt zrníček. Tato technika však mimo jiné přináší potěšení a uvolnění. Níže vám ukážeme 5 výhod mužské masturbace.

Vyhněte se rakovině prostaty

Rakovina prostaty je nejčastějším typem rakoviny u starších mužů 70 let. Ve skutečnosti je na vzestupu, o čemž svědčí skutečnost, že již nyní tvoří 12 % nově zjištěných případů rakoviny v Evropě.

Různá šetření odhalila, že časté vyprazdňování prostaty, kterého se dosáhnout prostřednictvím ejakulace, může zabránit vzniku rakoviny prostaty. Některé studie uvádějí, že ti, kteří masturbují více než pětkrát týdně, mají o 30 % méně možností, jak skoncovat s nádorem prostaty.

  • Přírodní relaxační prostředek

Nejčastějšími možnostmi relaxace jsou vápno, četba, jóga nebo dokonce pilulky. Díky masturbaci však můžete získat i tuto vlastnost, navíc nám umožňuje ukončit nespavost. Při dosažení orgasmu mozek člověka vylučuje hormony jako serotonin a oxytocin, které jsou spojeny se spánkem.

  • Více plodnosti

Na rozdíl od toho, co si často myslíme, masturbace nemá vliv na kvalitu spermatu. Spíše naopak, protože jí to skutečně zlepší pohyblivost spermií. Je tomu tak proto, že zbytky spermií se ejakulací dostanou ven, čímž se nové spermie stanou zdravějšími a mladšími.

  • Prevence infekcí

Při každé ejakulaci jsou vyloučené bakterie. Proto se čistí ejakulační kanálky, což vede ke vzniku infekce. Kromě toho, že si toho všimnete v genitáliích, to však oceníte iv jiných oblastech organismu.

  • Zvýšení štěstí

Při masturbaci vylučujeme řadu hormonů, jako je dopamin a oxytocin, které jsou spojeny s hladinou štěstí. Aktivují mozkové okruhy uspokojení, což zlepšuje stav mysli a štěstí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: