Jak funguje orgasmus? A jak používat womanizer?

 

Co se děje s vaším tělem během orgasmu? A jak funguje Womanizer?

Zajímalo vás někdy, co se ve vašem těle skutečně děje, když dosáhnete orgasmu? Ačkoli orgasmus často nazýváme cílem nebo konečným bodem, ve skutečnosti je to spíše cesta. Womanizerem můžete dosáhnout rychlého orgasmu i v případě, že ho jinak nedosahujete.

Když se blížíte k vyvrcholení, srdce vám začne bít rychleji, zorničky se vám zvětší a kůže začne zářit. A přestože se vám může zdát, že se cítíte uvolněnější než kdykoli předtím, díky proudu dopaminu, který proudí vaším tělem, se vaše svaly ve skutečnosti napnou, aby se připravily na to, co přijde. 

VELKÉ OHHhhh (O jako orgasmus)


Nezáleží na tom, zda použijete hračku, jako je Womanizer, nebo prsty: když dosáhnete velkého O, svaly ve vagíně, konečníku a děloze se budou stahovat a uvolňovat současně, jakoby vlnivým pohybem. To vám dává intenzivní pocit euforického uvolnění.

Během Velkého O přechází orbitofrontální kůra (oblast za levým okem) dočasně do pohotovostního režimu. V této oblasti mozku se reguluje chování a rozumové myšlení, což může vysvětlovat, proč je těžké zapamatovat si vlastní jméno, když máte orgasmus. 

Co říká na orgasmus věda

Věda někdy tvrdí, že sex je stejně návykový jako kokain. To není překvapivé. Hormony téměř doslova proudí vaším tělem. Vyčerpaný mozek mužů i žen se při skenování rozsvítí na stejných místech jako mozek člověka užívajícího heroin. Ale je toho víc...

Na Rutgersově univerzitě v New Jersey vědci udělali snímky mozku osmi masturbujících žen. To odhalilo, že se aktivuje až šest částí mozku.

Nucleus accumbens (tzv. centra odměny). Přibližně dvě minuty před orgasmem se v mozku aktivují centra odměny díky přílivu dopaminu.

Smyslová kůra. Ta se podílí na dotyku a aktivuje se společně s thalamem těsně před ejakulací.

Thalamus. Vysílá signály do různých částí těla.

Emocionální oblasti mozku. Ty se aktivují během orgasmu. Poté následuje aktivace hypotalamu. Produkují se hormony oxytocin a vazopresin, které vyvolávají pocit euforie, štěstí a spojení.

Hypotalamus. Tento řídicí orgán reguluje hlad, žízeň, tělesnou teplotu a únavu.

Zóna potěšení. Tato zóna přichází na řadu jako poslední spolu se zónou, která reguluje paměť a poskytuje pocit uvolnění a spokojenosti.

Každý je při orgasmu jiný.
Důležité je vědět, že prožitek orgasmu je u každého jiný a že neexistuje žádný "správný" způsob, jak ho prožít. To, co se děje během orgasmu a jak se při něm cítíte, se může lišit nejen od člověka k člověku, ale každý orgasmus je jiný. Někdy je to silnější než jindy. Nebo delší či kratší. Z tohoto důvodu byste na sebe nikdy neměli tlačit, abyste dosáhli orgasmu určitým způsobem. Některé ženy nemohou dosáhnout orgasmu při sexu a dosahují orgasmu pouze při masturbaci, a to je naprosto v pořádku. 

Protože ať už se k okamžiku O dostanete jakkoli, jedno je univerzální: je to šíleně úžasný pocit!

Tyto hračky jsou skvělou pomůckou pro každý váš orgasmus!


Womanizer duální LELO 

Nejnovější duální vibrátor ENIGMA™ Cruise! Stejně jako jeho předchůdce ENIGMA™ je vyroben tak, aby vyvolal smíšený orgasmus bodu G a klitorisu - svatý grál všech sexuálních aktivit. Po něm máte pocit, že vám něco chybí. Proto je ENIGMA™ Cruise vybavena technologií Cruise Control™, která zajišťuje, že nedojde k poklesu intenzity při silném přitlačení k tělu pro intenzivní a hluboké uvolnění. Nyní budete moci zažívat jeden smíšený orgasmus za druhým a dostanete se na novou úroveň sexuální pohody.

Satisfyer High Fashion: Extravagantní a elegantní

Stimulace tlakovou vlnou a luxusní design? Satisfyer High Fashion umí obojí! Vysoce kvalitní vibrátor s tlakovou vlnou z ručně broušeného hliníku zaujme svým elegantním, minimalistickým vzhledem a stimuluje klitoris smyslnou kombinací pulzujících tlakových vln a silných vibrací. Kulatá aplikační hlavice z extra měkkého tekutého silikonu dokonale obklopí vaši perlu rozkoše a bude vás dráždit mazlivě jemným pocitem. Ergonomické tělo High Fashion vám navíc pohodlně padne do ruky.

COVERME CLITORAL & G-BOD STIMULÁTOR


Užijte si jemný dotek jeho křivek, jeho dva silné motory a odvažte se stimulovat své dvě největší zóny rozkoše najednou. Jeho zakřivené a ohebné tělo je navrženo tak, aby snadno dosáhlo na bod G, zatímco jeho druhý konec je zodpovědný za sání klitorisu. Kombinujte jeho vibrační a sací režimy podle libosti a tato hračka vám umožní dosáhnout extáze pohodlným a výbušným způsobem a bude tím nejlepším přítelem, kterého můžete mít po svém boku ve svých nejintimnějších chvílích.

SATISFYER LAYON 4 SWEET SENSATION


Tvrdá textura a objemný, zaoblený konec Little Wand obsáhne celý váš klitoris a lze jej umístit buď do strany, nebo na výšku. V každém případě vám praktická rukojeť umožní snadnou manipulaci i v těch nejvášnivějších chvílích. Na vašem klitorisu se hračka a tlačítko lásky dostanou do kontaktu, aby vás smyslná ruka s žebrovanými detaily a 15 vibračními programy přivedla do extáze: ty se skládají z 5 rychlostí a 10 rytmů, které snadno ovládáte pouhým stisknutím tlačítka.