Recenze. Vibrační vajíčko LELO LUNA SMART bead deep

 

Test vibračního vajíčka LELO LUNA SMART Bead

LELO LUNA SMART vibrační vajíčko je skvělým výběrem pro milovníky erotických hraček. Jeho elegantní design, silné vibrace a snadné ovládání dělají z něj skvělou volbu pro dosažení vyššího vzrušení. Jeho velikost a snadná údržba jsou dalšími výhodami tohoto vajíčka. Díky své vysoké výdrži baterie můžete užívat si vibrací po dlouhou dobu. Celkově lze říci, že vajíčko je kvalitním a spolehlivým výběrem pro každého, kdo hledá silné a intenzivní vibrace.

Podívat se na všechna vibrační vajíčka. 

Vibrační vajíčko LELO LUNA SMART bead deep

Témata na která jsem se u recenze zaměřila:

  • Design a kvalita
  • Vibrace a intenzita
  • Použití a ovládání
  • Účinek na orgasmus
  • Přenosnost a údržba
  • Hodnota za peníze
  • Doba nabíjení a výdrž baterie
  • Možnosti použití v kombinaci s lubrikanty

Design a kvalita se mi zdá velmi elegantní a sofistikovaná. Materiál, ze kterého je vyrobeno, je příjemný na dotek a působí kvalitně. Velikost a tvar vajíčka jsou příjemné a snadno se zavádí. Zpracování je precizní a nedochází k žádným nedokonalostem nebo vadám.

Zkrátka design a kvalita se mi zdá vynikající a mohu jen doporučit.

Vibrace a intenzita jsou silné a intenzivní. Nabízí různé režimy vibrací, od měkkých a jemných po silné a rychlé. Intenzita vibrací se dá snadno nastavit pomocí ovládání na vajíčku.

Vibrační vajíčko LELO LUNA SMART bead deep10 (1)

Mě osobně se líbí, že nabízí širokou škálu vibrací a intenzit, které umožňují přizpůsobit se individuálním potřebám a preferencím.

Použití vajíčka je velmi jednoduché, stačí ho zapnout a nastavit si požadovanou intenzitu a režim vibrací. Vajíčko se dá použít i přímo na klitoris nebo na jiné erotogenní zóny.

Ovládání je velmi intuitivní a jednoduché, lze ho ovládat pomocí tlačítek na vajíčku, které umožňuje nastavit vibrace a intenzitu. 

S použitím vajíčka jsem dosáhla silného a intenzivního orgasmu poměrně velmi rychle. Mě osobně se líbilo, že nabízí širokou škálu vibrací a intenzit, což mi umožnilo přizpůsobit se mým individuálním potřebám a preferencím.

Zkrátka účinek na orgasmus je skvělý.

Vajíčko je příjemně malé. Je kompaktní a lehké, takže se dá snadno vzít na cesty nebo na výlety.

Údržba je také velmi snadná, stačí ho opláchnout teplou vodou a mýdlem a osušit ho. Vajíčko se dá také disinfikovat pomocí speciálního toy cleaneru nebo alkoholu.

Údržba je tedy snadná a praktická.

Múj celkovým dojem je velmi pozitivní. Nabízí elegantní design, silné a intenzivní vibrace, snadné ovládání, skvělý účinek na orgasmus, přenosnost a snadnou údržbu.

Jsem velmi spokojena s tímto výrobkem a doporučuji ho dalším zájemcům o kvalitní vibrační vajíčko. 

Doba nabíjení je asi 2 hodiny a výdrž baterie je až 4 hodiny při nepřetržitém používání. To znamená, že po úplném nabití by mělo vajíčko vydržet až 4 hodiny neustále běžet na nejvyšší intenzitě. Takže by to mělo stačit na několik seancí nebo na dlouhodobé používání bez potřeby nabíjet. 

Lze ho používat v kombinaci s lubrikanty na vodní bázi, které zvyšují pohodlí a umožňují snadné zavedení vajíčka. Použití lubrikantu také pomáhá předcházet tření a podráždění, což zvyšuje celkovou pohodu při používání.