Proč si koupit vibrační vajíčko? 10 důvodů které potřebujete vědět.

 

Vibrační vajíčko. Nezbytný doplněk pro každou ženu.

Vibrační vajíčko je nezbytným doplňkem pro každou ženu, která hledá nové způsoby, jak dosáhnout vyšší rozkoše a prohloubit své sexuální zážitky. S tímto malým, ale silným pomocníkem, budete moci jednoduše přivést své tělo k orgasmu, uvolnit napětí a zlepšit své sebevědomí. Ať už hledáte více stimulace pro solo hraní, nebo chcete prohloubit svůj sexuální život s partnerem, vajíčko vám pomůže dosáhnout nových vrcholů rozkoše. Navíc je lehké, diskrétní a snadno se udržuje, takže jej můžete mít kdykoliv a kdekoliv po ruce. Nečekejte, staňte se kreativní v oblasti své sexuality a dopřejte si nezapomenutelný zážitek s vibračním vajíčkem.

 

 • Zlepšení orgasmu

  Vibrační vajíčko může pomoci ženám dosáhnout orgasmu snadněji nebo intenzivněji, protože poskytuje silnou a precizní stimulaci. Některé ženy mohou mít obtíže s dosažením orgasmu pouze pomocí manuální nebo orální stimulace, ale vajíčko může pomoci poskytnout dostatečnou stimulaci k dosažení orgasmu.
 • Zvýšení libida

  Vibrační vajíčko může pomoci zvýšit libido a zlepšit sexuální zážitky. To může být díky tomu, že poskytuje precizní stimulaci a pomáhá posílit krevní oběh v oblasti genitálií.
 • Relaxace a uvolnění napětí

  Použití může pomoci uvolnit napětí a zlepšit celkové pohodlí a může pomoci uvolnit napětí v oblasti genitálií a celkově uklidnit tělo.
Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním LELO - LYLA 2Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním LELO - LYLA 2 detail
 • Větší sebevědomí

  Používáním mohou ženy lépe poznat své tělo a své potřeby, což může pomoci ke zvýšení sebevědomí. Když ženy lépe poznají své tělo a jsou schopné dosáhnout orgasmu, mohou se cítit sebejistěji a pohodlněji ve svém těle.
 • Nové možnosti pro rozkoš

  Používáním vibračního vajíčka mohou ženy zkoušet nové způsoby, jak dosáhnout orgasmu a rozšířit své sexuální zážitky. Některé ženy mohou být zvyklé na tradiční způsoby stimulace a může tedy přinést nové možnosti pro rozkoš.
 • Použití pro solo hraní i s partnerem

  Lze ho použít jak sám pro sebe, tak i s partnerem, což dává širokou škálu možností pro použití. Použití s partnerem může pomoci zlepšit intimitu a zvýšit sexuální zážitky pro oba partnery. Použití solo pak může pomoci ženám se lépe poznat a rozvíjet své sexuální potřeby.
 • Diskrétnost

  Jsou malá a snadno skladovatelná, takže se snadno skrývají a jsou vhodné pro použití v soukromí. To může být výhodné pro ženy, které chtějí mít svou hračku po ruce, aniž by bylo zbytečně vidět, nebo pro ty, které se cítí pohodlněji s používáním v soukromí.
 • Pohodlí

  Jsou většinou lehká a malá, takže se snadno drží v ruce nebo se nosí. Některá se také používají jako kegel cvičení pro posílení svalů pánevního dna.
 • Dostupnost

  Jsou dostupná v mnoha obchodech a online prostřednictvím různých prodejců. To umožňuje ženám vybrat si z různých velikostí, tvarů a funkcí.
 • Údržba

  Jsou snadno udržovatelná, protože je lze jednoduše vyčistit mýdlem a vodou a není potřeba používat speciální čističe.