SKINS CONDOM EXTRA LARGE 12 PACK

Než jsme se rozhodli pro správnou velikost našich extra velkých kondomů Skins, přizvali jsme na pomoc skupinu dobře obdařených m...

855 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení
SKINS CONDOM EXTRA LARGE 12 PACK
SKINS CONDOM EXTRA LARGE 12 PACK
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

Než jsme se rozhodli pro správnou velikost našich extra velkých kondomů Skins, přizvali jsme na pomoc skupinu dobře obdařených mužů, protože při výběru extra velkého kondomu na velikosti opravdu záleží! Naše porota vyzkoušela všechny dostupné velké kondomy na trhu a společně rozhodla o tom, které se podle nich hodí nejlépe. Optimální velikost, ke které dospěli, byla obvod 57 mm a délka 205 mm - a tak byly Skins Extra Large vyrobeny přesně podle jejich doporučené specifikace.

Kondomy Skins Extra Large jsou vyrobeny z přírodního latexu prvotřídní kvality, který zajišťuje čistý, přirozený pocit a pevnost kondomu. Jsou tak tenké, že působí jako druhá kůže! Nikdy nechoďte dovnitř bez kondomu Skin! - Žádný zápach latexu - Čirá průhledná barva - Přirozený pocit - Extra lubrikované pro bezpečnost a pohodlí Kondomy Skins Natural mají délku 205 mm, nominální šířku 57 mm.

Při správném používání kondomy Skins Natural výrazně snižují riziko otěhotnění a pohlavně přenosných infekcí, ačkoli žádná antikoncepční metoda vám nemůže poskytnout 100% ochranu. Přečtěte si prosím příbalový leták.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: