.

SIR RICHARDS COMMA SUSPENSION CUFF SET

PŘÍKAZ. Stvořeno pro tvrdou hru. Sada závěsných pout COMMAND vytváří zvýšený pocit erotického odhalení. Všestranný design pevně zajistí zápěstí shora, bezpeč...

2 303 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2023
Možnosti doručení
Kód: SR1048
SIR RICHARDS COMMA SUSPENSION CUFF SET
SIR RICHARDS COMMA SUSPENSION CUFF SET
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

PŘÍKAZ. Stvořeno pro tvrdou hru. Sada závěsných pout COMMAND vytváří zvýšený pocit erotického odhalení. Všestranný design pevně zajistí zápěstí shora, bezpečně je drží robustní kotevní šroub, který je součástí balení. Sada závěsných pout obepíná každé jednotlivé zápěstí silnými, odolnými nylonovými řemínky s průmyslovou pevností a plně nastavitelnými pojistnými kroužky z nerezové oceli, které umožňují pokaždé kontrolované přizpůsobení. Každá závěsná manžeta je vybavena pevnou kovovou závěsnou tyčí pro podporované závěsné hrátky.

Kdo velí?

Kolekce COMMAND od Sira Richarda je určena pro seriózní znalce BDSM, kteří vyžadují to nejlepší. Komponenty COMMAND jsou kované z nerezové oceli a pevných nýtů, což umožňuje extrémní fetišistické hrátky a naplněné fantazie bez hranic. Profesionální karabiny unesou až 300 liber a zajišťují naprostou kontrolu. Pomocí karabin můžete sadu závěsných pout propojit s dalšími výrobky COMMAND a dosáhnout tak optimální všestrannosti.

  • Manžety se dají nastavit až na 12" (30,48 cm).
  • Délka popruhu: 11,25" (28,57 cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: