SATISFYER SPINNATOR

Satisfyer Spinnator je erotická pomůcka, která se zaměřuje na stimulaci klitorisu pomocí rotačních pohybů. Jedná se o nástroj, který byl vyvinut a vyráběn společností Satisfyer, která se specializuje na výrobu erotických pomůcek.

Spinnator je vybaven jedním motorem, který generuje rotaci s různými rychlostmi a režimy. Díky svému designu dokáže snadno nalézt klitoris a poskytnout intenzivní stimulaci. Pomůcka je také vodotěsná, což umožňuje použití i ve vaně či pod sprchou.

Nabízí mnoho různých režimů a intenzit, které lze snadno ovládat pomocí tlačítek na pomůcce. Lze také snadno měnit směr rotace, což umožňuje různé druhy stimulace.

Je důležité si uvědomit, že každý člověk je jiný a má své individuální preference, takže ne každému bude Spinnator vyhovovat. Nicméně, mnoho uživatelů si chválí jeho jednoduchost, výkon a kvalitu.

Pomůcka je nabízena v několika různých barvách a je součástí větší řady erotických pomůcek vyráběných společností Satisfyer. Vždy je však důležité před použitím pečlivě prostudovat návod k použití a dodržovat pokyny výrobce.

SATISFYER sweet treat spinnator brown. Barva: růžová
Doprava zdarma
1 317 Kč
Skladem (>5 ks)

Dopřejte si zcela nový pocit. Měkká silikonová žebra vzrušují klitoris s jemnou, ale pevnou...

D-223982
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem