Masturbátor PDX ELITE realistická vagína

PDX Air nabízí nejrealističtější a nejintenzivnější zážitek z masturbace díky vzduchotěsnému sání a inovativnímu designu.

Výhody

 • Vzduchotěsné sání pro intenzivní a realistický zážitek.

 • Robustní a žebrované vnější pouzdro pro pevné uchopení a kontrolu nad intenzitou sání.

 • Realistický vnitřní návlek Fanta Flesh, který napodobuje pocit pravého vaginálního sexu.

 • Možnost ručního nastavení úrovně sání podle vašich preferencí.

 • Vnitřní návlek Fanta Flesh se zahřeje na teplotu vašeho těla pro ještě realističtější zážitek.

1 330 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Masturbátor PDX ELITE realistická vagína
Masturbátor PDX ELITE realistická vagína
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

PDX Air Stroker: Váš nový partner pro nejlepší zážitek

Užijte si nejintenzivnější masturbační zážitek s PDX Air Stroker. Tento inovativní masturbátor pro muže přináší vzduchotěsné sání, které simuluje skutečný vaginální sex a zaručuje neuvěřitelný zážitek při každém použití.

Masturbátor PDX ELITE realistická vagína pussy

Exkluzivní vlastnosti produktu

 • Robustní a žebrované vnější pouzdro: Umožňuje pevné uchopení a kontrolu nad intenzitou sání.
 • Realistický vnitřní návlek Fanta Flesh: Napodobuje pocit pravého vaginálního sexu s masážními žebry, hrbolky a příjemnými texturami.
 • Odnímatelný návlek: Umožňuje snadné čištění a různé způsoby použití, včetně držení v ruce pro ještě intenzivnější zážitek.

Jak funguje PDX Air Stroker

Masturbátor PDX ELITE realistická vagína

Tento revoluční masturbátor pro muže vytváří vzduchotěsné sání díky svému robustnímu vnějšímu pouzdru. Stačí odstranit nálepku pro ovládání sání a palcem ručně nastavit úrovně, abyste dosáhli požadované intenzity. Navíc jeho vnitřní návlek Fanta Flesh, který je lemován masážními žebry a hrbolky, se zahřeje na teplotu vašeho těla a poskytuje neuvěřitelně realistický pocit.

*Inspirativní příběhy

"Tento produkt překonal všechna moje očekávání! PDX Air Stroker mi poskytl nejlepší zážitek z masturbace, který jsem kdy měl. Je tak realistický a intenzivní, že mi to změnilo život!" - Petr, 58 let

"Můj manžel a já jsme si chtěli oživit náš intimní život, a PDX Air Stroker nám v tom pomohl. Používáme ho společně i odděleně, a je to opravdu zábava!" - Jana, 35 let

Masturbátor PDX ELITE realistická vagína_1

Udržujte svůj PDX Air v perfektním stavu

Po použití stačí očistit svůj masturbátor mýdlem a teplou vodou.

Shrnutí klíčových informací

 • Vzduchotěsné sání pro intenzivní zážitek
 • Robustní a žebrované vnější pouzdro pro pevné uchopení
 • Realistický vnitřní návlek Fanta Flesh
 • Odnímatelný návlek pro snadné čištění a různé způsoby použití

 • Objete neuvěřitelný zážitek s PDX Elite Air-Tight Pussy Stroker, vzduchotěsným masturbátorem pro muže s realistickým vnitřním návlekem.
 • Zažijte realistický a intenzivní zážitek s PDX Elite Air-Tight Pussy Stroker, který nabízí vzduchotěsné sání a odnímatelný vnitřní návlek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PDX ELITE je značka výrobce erotických produktů, která se specializuje na výrobu masturbátorů a dalších druhů hraček pro muže i ženy. Tato značka si získala popularitu díky svým kvalitním produktům, které poskytují vysokou úroveň stimulace a uspokojení.

#ShowMore#

Masturbátory jsou navrženy tak, aby simulovaly pohlavní styk a co nejvěrněji napodobovaly pocity z něj. Jsou vyrobeny z měkkých a pružných materiálů, které jsou jemné k pokožce a snadno se čistí. Navíc jsou tyto hračky vybaveny různými funkcemi, jako jsou vibrace, pulzace a další speciální efekty, které přináší nezapomenutelné zážitky.

Kromě masturbátorů nabízí značka také další erotické pomůcky, jako jsou vibrátory, dilda, anální hračky a další. Tyto produkty jsou rovněž vyráběny z kvalitních materiálů a nabízejí širokou škálu funkcí a efektů, které uspokojí různé typy zákazníků.

Jednou z výhod, které značka nabízí, je i možnost použití hraček v kombinaci s virtuální realitou (VR). Masturbátory jsou kompatibilní s VR technologií a umožňují uživatelům zažít intenzivnější a realističtější zážitky. Stačí si jen nainstalovat příslušnou aplikaci a začít si užívat.

Další výhodou této značky je i kvalitní zákaznická podpora a dlouhá záruka na výrobky. Pokud by se náhodou nějaký výrobek neosvědčil, může zákazník využít možnosti reklamace nebo vrácení zboží.

PDX ELITE je značka, která si získala důvěru mnoha zákazníků po celém světě díky svým kvalitním a inovativním produktům. Pokud hledáte erotické pomůcky, které vám přinesou nezapomenutelné zážitky a uspokojení, můžete se na značku PDX ELITE spolehnout.