LIONA BY MOMA LIQUID VIBRÁTOR LIBIDO GEL 15 ML

Nová sexuální revoluce. Tekutý vibrační gel libid.

Naneste si na kůži to, co vás stimuluje! Tvůrkyně Liona by Moma Rose Atzesbergerová říká: "Všec...

993 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Možnosti doručení
LIONA BY MOMA LIQUID VIBRÁTOR LIBIDO GEL 15 ML
LIONA BY MOMA LIQUID VIBRÁTOR LIBIDO GEL 15 ML
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

Nová sexuální revoluce. Tekutý vibrační gel libid.

Naneste si na kůži to, co vás stimuluje! Tvůrkyně Liona by Moma Rose Atzesbergerová říká: "Všechny složky jsou ohleduplné k pokožce." Podařilo se nám vyvinout jedinečný produkt, který stimuluje kontakt intimních míst a způsobuje okamžitý účinek: "Existuje mnoho kosmetických přípravků pro sexuální zdraví, které zvyšují potěšení, ale s Liona by Moma jsme dosáhli něčeho výjimečného."

S tolika nabídkami na trhu, jak znáte rozpoznat nejlepší stimulanty? Neexistují žádné triky, jak poznat tu nejlepší sexuální kosmetiku, sektor stimulačních přípravků pro sexuální zdraví je obrovský, proto jsme vyvinuli produkt, který jen při vyzkoušení v jakékoliv oblasti těla pocítíte jen 5 % toho, co pocítíte při kontaktu s intimní zónou.

Jednou z nejoceňovanějších předností přípravku spolu s dalšími neméně ceněnými jako je guma cymoopsis tetragonoloba a šťáva z listů aloe barbadensis. Jistě používá při sexuálním styku zvyšuje okamžitou hydrataci vaginální sliznice nejen pocit zřejmého potěšení z našeho přípravku, ale i pohodlí při průniku.

  • Pokud bychom měli doporučit výrobek ze tří verzí, které jsme uvedli na trh, byla by to chyba, protože všechny tři inspirují k okamžiku stimulace podle osobního stavu každého z nich.

Jedná se o elixír tekuté stimulace s magickým účinkem rychlého vstřebávání, který podporuje kvalitní sexuální vztah.
Image Liona by Moma je elegantní a inspiruje ke kráse, pracujeme s dalšími kosmetickými produkty v jiných odvětvích a Liona by Moma je luxus, který završuje naši kariéru, jsme rádi, že můžeme nabídnout produkt, který zaručuje potěšení.

  • Balení 15 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: