Kvalitní erekční kroužek na penis a varlata

Pokud toužíte po dokonalém nástroji, který by vám pomohl vylepšit vaše sexuální zážitky, kroužek Ring & Ball Stretcher je tím pravým řešením. Tento kroužek je dokonalou kombinací dvou nejžádanějších mužských pocitů a nabízí tak ultimativní zážitek.

995 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Kvalitní erekční kroužek na penis a varlata
Kvalitní erekční kroužek na penis a varlata
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

Ideální výkonový kroužek pro maximální pocity

Pokud toužíte po dokonalém nástroji, který by vám pomohl vylepšit vaše sexuální zážitky, kroužek Ring & Ball Stretcher je tím pravým řešením. Tento kroužek je dokonalou kombinací dvou nejžádanějších mužských pocitů a nabízí tak ultimativní zážitek.

Kvalitní silikonová konstrukce

Z vysoce kvalitního silikonového materiálu je tento kroužek mimodře hladký, poskytující vám perfektní a pohodlné nosení.

Maximální posílení vašeho "balíčku"

Díky jeho preciznímu tvarování a designu tento kroužek perfektně padne na vaše pohlaví a efektivně zvýrazní vaši mužnost. Výsledkem je silnější a pevnější stav, než jste kdy zažili.

Natahovač koulí pro unikátní zážitek

Součástí tohoto výkonnostního kroužku je i natahovač koulí, který účinně fixuje vaše varlata a brání jejich pohybu směrem vzhůru, a to bez ohledu na jejich rozměry.

Univerzální kompatibilita

Díky svému flexibilnímu designu je tento kroužek ideální pro muže všech velikostí penisu. Ať už máte varlata větší či menší, natahovač koulí je nastavitelný a přizpůsobí se vašim potřebám.

Tento kroužek je tak ultimátním nástrojem pro každého, kdo chce svůj sexuální život posunout na novou úroveň.

Vylepšený materiál pro bezpečné a pohodlné použití

Jedná se o vysokokvalitní produkt, vyrobený z lékařského silikonu Elite, který je zcela bezpečný pro tělo. Díky tomu můžete být ujištěni, že tento kroužek je jak efektivní, tak i naprosto bezpečný pro vaše intimní zážitky.

Extra opora díky obepínajícímu štítu

Zařízení je vybaveno speciálně navrženým obepínajícím štítem, který vám poskytne dodatečnou oporu a zvýší tak váš výkon. Tento štít je nejen pohodlný, ale také vysílá jasné poselství vašemu partnerovi nebo partnerce, že si sexuálního aktu vážíte.

Dosáhněte maximální erekce a vizuálního efektu

Kroužek vám umožní dosáhnout dlouhotrvající erekce, zatímco vaše varlata budou výraznější, aniž by došlo k jakémukoliv odírání nebo nepříjemným pocitům. Vypadat budete větší a tvrdší, a tím pádem budete působit ještě atraktivněji.

Kompatibilita s lubrikanty na vodní bázi

Silikon Elite, z něhož je tento kroužek vyroben, je kompatibilní s lubrikanty na vodní bázi. To znamená, že si můžete užít kluzký a hladký sexuální zážitek bez jakýchkoli obav.

Bez ftalátů a latexu

Je důležité zdůraznit, že tento kroužek neobsahuje ftaláty ani latex, což znamená, že je ideální i pro osoby s citlivou pokožkou nebo alergiemi.

Vzhledem ke všem těmto vlastnostem je tento silikonový kroužek naprostým must-have pro každého, kdo chce svůj sexuální život posunout na novou úroveň.

 

Celodenní nošení pro trvalé zvýšení objemu

Unikátní design tohoto hardcore kroužku vám umožní nosit jej po celý den. Díky tomu si můžete všimnout značného zvětšení velikosti vašich varlat, což dodá nový rozměr vašemu celkovému "balíčku".

Intenzivnější vyvrcholení a zvětšené rozměry

Zažijete nejen zvýšenou velikost, ale také zvýšení obvodu, což znamená, že vaše vyvrcholení budou intenzivnější a záživnější než kdy dřív.

Roztažitelnost a pohodlí při tvarování

Kroužek je vysoce roztažitelný, což zaručuje, že se přizpůsobí jakémukoliv tvaru a velikosti. To přináší maximální pohodlí při nošení, takže se nemusíte obávat jakéhokoliv nepohodlí.

Dlouhotrvající a pevnější erekce

S tímto kroužkem získáte nejen větší objem, ale také tvrdší a déle trvající erekci. Tento kroužek nabízí bezkonkurenční "zdvih", což z něj dělá ideální volbu pro ty, kteří chtějí dosáhnout maximálního výkonu.

Tento hardcore kroužek je zkrátka ideální volbou pro každého, kdo chce zaznamenat pozitivní změny nejen v objemu, ale také v kvalitě sexuálního života. Je to dokonalá investice do vaší intimní pohody.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: