Nafukovací pana Extreme Harper

Tato životní velikosti nafukovací panna lásky je navržena s ohledem na detail. Její 3D tvarovaná hlava s realistickými řasami a pravými vlasy, které přímo žadoní o zatahání, tě vtáhnou do hry.

Výhody

 • Realistické rysy: 3D tvarovaná hlava s realistickými řasami a pravými vlasy, které přímo žadoní o zatahání.

 • Pohyblivost: Ruce se otáčejí o 360 stupňů pro maximální variabilitu poloh.

 • Detaily: Rozkošně nalakované prsty a nehty na nohou, které přidávají na autenticitě zážitku.

 • Realistický materiál: Ultra realistická kůže, kundička a zadeček Fanta-Flesh™, které poskytují skutečný pocit.

 • Snadná údržba: Kundička a zadeček Fanta-Flesh™ jsou odnímatelné pro snadné čištění do hloubky a mohou být použity samostatně při masturbaci.

standardní cena: 7 957 Kč –21 % 6 269 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Nafukovací pana Extreme Harper
Nafukovací pana Extreme Harper
ZDARMAZDARMA 7 957 Kč –21 %

Detailní popis produktu

Masturbátor pro muže: realistický zážitek s nafukovací pannou lásky

Už se nemusíš spokojit s obyčejným masturbátorem, když můžeš mít realistickou nafukovací pannu lásky, která tě zavede do světa britského sexuálního stroje. Představujeme ti neuvěřitelný masturbátor pro muže, který překoná veškerá tvá očekávání.

Zážitek tak realistický, že tě uchvátí

Tato životní velikosti nafukovací panna lásky je navržena s ohledem na detail. Její 3D tvarovaná hlava s realistickými řasami a pravými vlasy, které přímo žadoní o zatahání, tě vtáhnou do hry. Její ruce se otáčejí o 360 stupňů a její krásně nalakované prsty na nohou dodávají zážitku další úroveň realismu.

Vychutnej si ultra realistickou kůži, kundičku a zadeček Fanta-Flesh™, které jsou ještě lepší než ve skutečnosti! Kundička a zadeček Fanta-Flesh™ jsou navíc snadno odnímatelné pro jednoduché čištění a můžeš je využít samostatně při masturbaci.

Nafukovací pana EXTREME TOYZ HANNAH HARPER

*Inspirativní příběhy

"Tato nafukovací panna lásky překonala mé očekávání. Její realistický vzhled a pocit dodává celému zážitku nový rozměr. Už si nedovedu představit, že bych se vrátil k obyčejným masturbátorům." – Jan, 32 let

"Tento masturbátor pro muže je opravdu neuvěřitelný. Je tak realistický, že mě zcela pohltil. Je to skvělá investice do mého sexuálního života." – Petr, 28 let

Jak nafouknout a jak pečovat o tuto pannu lásky

 1. NEPŘEFUKUJTE. Nepoužívejte elektrický kompresor. Použijte přiloženou ruční pumpu a nafoukněte panenku na 90 % objemu.
 2. Před úplným nafouknutím ji nechte deset minut odpočívat, aby se vzduch mohl v panence rovnoměrně rozprostřít.
 3. Čím méně vzduchu bude uvnitř panenky, tím méně bude při používání namáhána.

Čištění a udržování

Pro čištění panenky postupuj následovně:

 • Odpoj kundičku a zadeček Fanta Flesh™ a vyčisti je odděleně od panenky.
 • Omyj panenku teplou vodou a poté ji jemně vydrhni čisticím prostředkem na hračky pomocí rukou nebo měkkého hadříku.
 • Osushej ručníkem, který nepouští vlákna a uchovávej panenku na chladném a suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla.

Nafukovací reálná pana EXTREME TOYZ HANNAH HARPER

Co je v balení?

Kromě nafukovací panny lásky v životní velikosti, balení obsahuje:

 • Nafukovací pumpu
 • Sadu na opravu vinylu
 • Návod k použití

Pokud hledáš realistický zážitek s masturbátorem pro muže, pak tato nafukovací panna lásky je tím, co potřebuješ. S jejími neuvěřitelnými realistickými rysy a kvalitním materiálem Fanta-Flesh™ ti nabídne zážitek, který jen tak nezapomeneš. Nečekej déle a užij si skutečný britský sexuální stroj dnes!

*Inspirativní příběhy

"Tato nafukovací panna je naprosto úžasná! Je tak realistická a dokonale vyrobená. Materiál Fanta-Flesh™ je neuvěřitelně měkký a hebký. Opravdu doporučuji každému, kdo hledá skvělý masturbátor pro muže." - Jan

"Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl být tak spokojený s nafukovací pannou lásky. Realistické detaily a dokonalá textura materiálu Fanta-Flesh™ mi poskytují neuvěřitelný zážitek. Opravdu stojí za to!" - Petr

"Tato nafukovací panna lásky je opravdu revoluční. Je tak realistická, že si ji zamilujete. Navíc je velmi snadno ovladatelná a udržovatelná. Opravdu doporučuji vyzkoušet!" - Karel

EXTREME TOYZ HANNAH HARPER

Mnoho zákazníků si už užilo neuvěřitelný zážitek s touto nafukovací pannou lásky. Nenech si ujít svou šanci zažít skutečný britský sexuální stroj!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: