Sací masturbátor který napodobuje orální sex - kouření PDX ELITE

PDX Elite s IST technologií poskytuje realistické přerušované sání žaludu penisu pro intenzivní potěšení a zlepšení výkonu.

Výhody

 • IST technologie poskytuje neuvěřitelně realistický pocit přerušovaného sání, který napodobuje skutečný orální sex.

 • Průhledná trubice se zvětšovací částí umožňuje sledovat váš expanzivní růst penisu a zlepšení výkonu.

 • Odpojitelný měkký orální nástavec s pružnými rty vytváří těsné těsnění pro intenzivní sání.

 • PDX Elite Power Pump můžete používat i jako stroker pro hlubokou masturbační akci.

 • Dva režimy sání (nepřetržité a přerušované) pro přizpůsobení potěšení podle vašich představ.

2 368 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Sací masturbátor který napodobuje orální sex - kouření PDX ELITE
Sací masturbátor který napodobuje orální sex - kouření PDX ELITE
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

Neuvěřitelného potěšení s IST technologií a PDX Elite

Prozkoumejte svět neuvěřitelně realistických a revolučních zážitků s PDX Elite a IST technologií. Tato inovativní pumpa vás zavede na cestu k ultimátnímu potěšení a obrovským výstřikům.

Co získáte s PDX Elite a IST technologií?

 • Maximální potěšení: Přizpůsobte si svůj zážitek a vychutnejte si realistické přerušované sání nebo hlubokou hladící akci.
 • Zvětšení a síla: Křišťálově průhledná trubice s praktickým pravítkem a zvětšovací částí vám umožní sledovat váš impozantní růst.
 • Pevné uchopení: Pružné rty na pružném TPR bonbónu pro potěšení pomáhají vytvořit těsné těsnění a pevně hladí váš hřídel.
PDX ELITE BLOWJOB POWER

Inspirativní příběhy

"Tato pumpa je úžasná! Realistické sání a hluboká hladící akce mi poskytly nejlepší zážitek mého života. Vřele doporučuji!" - Jan, 35 let

"Díky PDX Elite jsem získal sebedůvěru, kterou jsem nikdy neměl. Mé zvětšení je teď viditelné a cítím se silnější než kdykoli předtím!" - Petr, 42 let

Odhalte pokročilou technologii IST

IST technologie nabízí realistické přerušované sání, které simuluje skutečný orální sex. Užijte si neuvěřitelně stimulující podtlakově-akční sání, které vás přivede k extázi!

Transparentní design pro snadnou kontrolu vašeho pokroku

Průhledná odolná sací trubice je vybavena praktickým pravítkem a přidanou zvětšovací čočkou, abyste mohli sledovat, jak se s každým dráždivým přitažením sání penis zvětšuje a zesiluje.

masturbační pumpa na penis

Odpojitelný měkký orální nástavec pro jednoduché čištění

Elastický orální nástavec je vybaven pružnými rty, které vytvářejí vzduchotěsné těsnění, které vytváří sání a úžasné výsledky. Topper je odnímatelný pro snadné čištění a pumpu lze používat s ním i bez něj.

Péče o váš PDX Elite

Údržba vaší pumpy je jednoduchá: odpojte náustek a vyčistěte jej mýdlem a teplou vodou. Neponořujte pumpu do vody.

PDX masturbátor na žalud

Jak používat PDX Elite

 1. Zapnutí: Stiskněte horní tlačítko pro zapnutí. IST se spustí v prvním režimu, nepřetržitém sání. Dalším stisknutím tlačítka přepnete na druhý režim, přerušované odsávání.
 2. Vypnutí: Stisknutím a podržením horního tlačítka po dobu 3 sekund se vypne.
 3. Rychlé uvolnění: Stisknutím a podržením spodního tlačítka "R" uvolníte sání nebo pulzně stiskněte tlačítko "R" pro extra stimulaci.

Shrnutí klíčových informací o PDX Elite

PDX Elite s IST technologií nabízí neuvěřitelně realistické přerušované sání, které simuluje skutečný orální sex. Průhledná odolná sací trubice s pravítkem a zvětšovací částí vám umožní sledovat váš pokrok. Odpojitelný měkký orální nástavec je snadno čistitelný a pumpu lze používat s ním i bez něj. PDX Elite je ideální volbou pro ty, kteří hledají zlepšení výkonu a potěšení.

*Inspirativní příběhy

"Tento výrobek mi změnil život! PDX Elite s IST technologií mi poskytl neuvěřitelný zážitek a zvýšil mé sebevědomí." - Jan, 35 let

"Používám PDX Elite pravidelně a jsem ohromen výsledky! Moje partnerka si všimla rozdílu a naše intimní chvíle jsou nyní ještě lepší." - Petr, 29 let

pumpa na penis a žalud

 1. Objete neuvěřitelné potěšení s PDX Elite Power Pump: realistické přerušované sání, průhledná trubice pro sledování erekce penisu. 
 2. PDX Elite Power Pump - IST technologie pro realistický orální zážitek, průhledná trubice se zvětšovací částí. 
 3. Maximální potěšení s PDX Elite Power Pump - realistické přerušované sání, průhledná trubice, odpojitelný nástavec.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PDX ELITE je značka výrobce erotických produktů, která se specializuje na výrobu masturbátorů a dalších druhů hraček pro muže i ženy. Tato značka si získala popularitu díky svým kvalitním produktům, které poskytují vysokou úroveň stimulace a uspokojení.

#ShowMore#

Masturbátory jsou navrženy tak, aby simulovaly pohlavní styk a co nejvěrněji napodobovaly pocity z něj. Jsou vyrobeny z měkkých a pružných materiálů, které jsou jemné k pokožce a snadno se čistí. Navíc jsou tyto hračky vybaveny různými funkcemi, jako jsou vibrace, pulzace a další speciální efekty, které přináší nezapomenutelné zážitky.

Kromě masturbátorů nabízí značka také další erotické pomůcky, jako jsou vibrátory, dilda, anální hračky a další. Tyto produkty jsou rovněž vyráběny z kvalitních materiálů a nabízejí širokou škálu funkcí a efektů, které uspokojí různé typy zákazníků.

Jednou z výhod, které značka nabízí, je i možnost použití hraček v kombinaci s virtuální realitou (VR). Masturbátory jsou kompatibilní s VR technologií a umožňují uživatelům zažít intenzivnější a realističtější zážitky. Stačí si jen nainstalovat příslušnou aplikaci a začít si užívat.

Další výhodou této značky je i kvalitní zákaznická podpora a dlouhá záruka na výrobky. Pokud by se náhodou nějaký výrobek neosvědčil, může zákazník využít možnosti reklamace nebo vrácení zboží.

PDX ELITE je značka, která si získala důvěru mnoha zákazníků po celém světě díky svým kvalitním a inovativním produktům. Pokud hledáte erotické pomůcky, které vám přinesou nezapomenutelné zážitky a uspokojení, můžete se na značku PDX ELITE spolehnout.