Dutý strap-on vhodný pro oba partnery.

Univerzální dutý design tohoto strap-onu přináší nové dimenze intimnímu prožitku a je ideální jak pro oba partnery, tak včetně mužů s erektilní dysfunkcí. Poskytuje pohodlí a stabilitu díky nastavitelným popruhům

Výhody

  • Elite Silicone™: Rychlá adaptace na tělesnou teplotu a tvar.

  • Nastavitelný: Pohodlí a stabilita pro všechny velikosti.

  • Optimální rozměry: Přesné rozměry pro maximální pohodlí a stimulaci.

  • Hypoalergenní a bez ftalátů a latexu: Bezpečnost pro tělo.

  • Jednoduchá údržba: Snadné čištění čisticími prostředky.

standardní cena: 1 532 Kč –1 % 1 510 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
Dutý strap-on vhodný pro oba partnery.
Dutý strap-on vhodný pro oba partnery.
ZDARMAZDARMA 1 532 Kč –1 %

Detailní popis produktu

Nový svět nekonečných možností: Fetish Fantasy Extreme - dutý strap-on

"Někdy věci, které jsme si nikdy nedokázali představit, mohou mít největší vliv na naše životy." - Steve Jobs.

Inspirací pro vývoj nejnovější kolekce byla myšlenka změnit obyčejné v neobyčejné, překonat očekávání a přinést vzrušující zážitky do intimního života. Fetish Fantasy Extreme je dutý silikonový penis s pásky, navržený s ohledem na vaše tělesné a citové potřeby, snažící se poskytnout nejvyšší úroveň komfortu a kvality.

Elite Silicone™: Materiál pro budoucnost

Zamyslete se na okamžik o světě materiálů. Jaký materiál byste si vybrali pro produkt, který bude v intenzivním kontaktu s vaším tělem? Musel by být měkký, bezpečný, neškodný pro pokožku a současně by musel nabídnout nejlepší možný zážitek. Zde přichází Elite Silicone™, který přesně tyto požadavky splňuje. Tento 100% lékařský silikon je hypoalergenní a bezpečný pro tělo.

Elite Silicone™ je materiál, který se rychle zahřeje na tělesnou teplotu a přizpůsobí se vašim tělesným konturám. Představte si, jak dokáže poskytnout tu nejrealističtější stimulaci, jakou jste kdy mohli zažít. Navíc, tento materiál neobsahuje ftaláty ani latex, je neporézní a je jedním z nejbezpečnějších materiálů pro erotické hračky na trhu. Elite Silicone™ je skutečným průkopníkem v oblasti materiálů pro erotické hračky, kombinujícím bezpečnost, kvalitu a pohodlí.

1381

Dutý strap-on: Nová dimenze zážitku

Život je plný nádherných dobrodružství a nových zkušeností. Fetish Fantasy Extreme vás zve, abyste objevili nový rozměr intimního prožitku. Dutý strap-on je ideální i pro začátečníky a může ho nosit každý z partnerů. Pro muže s erektilní dysfunkcí představuje dutý strap-on revoluční řešení, které jim umožní prožít vášnivý sex bez strachu z předčasné ejakulace. Fetish Fantasy Extreme vám umožňuje zažít novou úroveň seberealizace a sebepřijetí.

Komfort a stabilita: Postroj s nastavitelnými popruhy

Každý detail je navržen s ohledem na vaše pohodlí a spokojenost. Silikonový postroj se snadno přizpůsobí většině velikostí a zůstane pevně na místě, i když se akce rozhoří. Abyste se cítili co nejpohodlněji, stačí upravit popruhy a spojit plastové klipy Smart Clips™ vzadu. Díky tomu se můžete bez obav oddat akci.

Údržba a péče: Čisticí prostředek a lubrikační gel

Poskytuje nejen vzrušující zážitky, ale také jednoduchou a efektivní údržbu. Po skončení akce stačí použít čisticí prostředek a teplou vodou. Chcete-li ještě intenzivnější zážitek, doporučujeme použít hojně lubrikační gel. 

Specifikace: Přesnost v každém detailu

  • Délka pro vložení: 18 cm
  • Šířka: 5 cm
  • Délka dutého vnitřku: 12,5 cm
  • Průměr dutého vnitřku: 3,5 cm

Fetish Fantasy Extreme je více než jen erotická hračka. Je to výrazník života, součást vaší osobnosti. S tímto produktem se můžete stát tím, kým jste vždy chtěli být, objevovat nové dimenze a prohlubovat vlastní sebepoznání. "Inovace znamená zničit staré".

S Fetish Fantasy Extreme máte nástroj, abyste mohli překročit své vlastní omezení a začít novou éru svého intimního života.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: